Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Vitalizéry a hifi tunning Viborg/Audiocrast podložky Hard base II. / universální

Novinka

Viborg/Audiocrast podložky Hard base II. / universální

Značka: Viborg
Druhá generace kvalitních odhmotňovacích podložek pod hifi komponenty - reprosoustavy značky Audiocrast, temtokrát ve stříbrném provedení. Kvalitní zpracování, se skvělým nápadem umístit hrot dovnitř těla podložky. Nemusíte mít tak starost, že si poškodíte podlahu hrotem! Perfektně tak oddělují reprosoustavu od okolních vibrací a odhmotňují tak reprobox, který tím pádem má mnohem lepší a pevnější basy. Doporučuji pro komponenty do 130kg. V jednom setu v parádní krabici a se spoustou příslušenství! Více

Skladem > 3 ks

1 860 Kč včetně 21 % DPH 1 538 Kč bez DPH
+

Popis - Viborg/Audiocrast podložky Hard base II. / universální

minitest:

měl jsem možnost tyto podložky poslouchat něco přes týden, předně musím říct jsem jsem už tady měl asi všechny podložky co jsou aktuálně na trhu včetně např. Stillponints SS Ultra nebo Ultra 6. Všechny samozřejmě hráli dobře a bylo jen na posluchači aby si tam našel svoje pozitiva. U těchto podložek se mi líbí velká dávka hudebnosti, takovém to rozpadu na konci, což mi třeba u podložek SS Ultra chybělo. Ty zase nabízejí zvuk přímý a pevný a věřím že u drahých komponentů z německa nebo USA určitě zabodují. Mě velmi vyhovuje zvuk s pevnými spodky, kdy basy zalezou do beden a neválejí se před nimi na podlaze, tím se jakoby sníží objem basů, ale o to více jich je v reprobedeně. Středy jsou takové čisté koherentní, ale právě s tím skvělým rozpadem na konci a výšky jsou rovné čisté, ale ne úplně bez života.

Pro koho jsou určeny: pro toho kdo si chce ještě více zušlechtit zvuk a zkrotit basy, více jasu a řádu do nahrávek.

Pro koho nejsou: pro toho komu basy chybí, nebo jsou tak tak, tady pomůže jen kvalitní napájecí kabel....

 

Audiocrast model: IF03 S

Druhá generace kvalitních odhmotňovacích podložek pod hifi komponenty - reprosoustavy značky Audiocrast, temtokrát ve stříbrném provedení. Kvalitní zpracování, se skvělým nápadem umístit hrot dovnitř těla podložky. Nemusíte mít tak starost, že si poškodíte podlahu hrotem! Perfektně tak oddělují reprosoustavu od okolních vibrací a odhmotňují tak reprobox, který tím pádem má mnohem lepší a pevnější basy. Doporučuji pro komponenty do 130kg. V jednom setu v parádní krabici a se spoustou příslušenství!

co je součástí:

4 kusy podložek

4 kusy gumových filců na horní část 

4 kusy gumových filců na spodní část

 

kvalitní designové decentní provedení 45 (základna), 38 (horní díl)  x 31 mm výška

doporučuji umístit přímo pod tělo reprosoustavy, nikoli na nožičky !

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru