Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Analogové XLR kabely Furutech LineFlux NCF

Novinka

Furutech LineFlux NCF 1 set

Značka: Furutech NCF
Uplně nová generace kabelů a konektorů řady NCF. Propojovací kabely Furutech Lineflux NCF (XLR) jsou vybaveny vodičem OCC s pevným jádrem α (Alpha), dvouvrstvým stíněním a vysoce kvalitním polyethylenovým dielektrikem a kompozitním pláštěm obsahujícím materiál tlumící rezonanci - nanokeramický a uhlíkový prášek pro lepší přenos signálu. Širokopásmový, hladký, extrémně nízký šum a naprosto muzikální přednes, kterého dosahují nádherně zpracované kabely Lineflux NCF (XLR) společnosti Furutech, je výsledkem pečlivého inženýrství a pečlivého zkoušení různých vhodných materiálů. Výsledkem je vynikající celková vyváženost vlastností, kterými je společnost Furutech známá a které vám umožní cítit, prožívat a komunikovat s hudbou. Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

58 800 Kč včetně 21 % DPH 48 596 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech LineFlux NCF 1 set

Pro koho ten kabel je určený:

Kabel je určený pro vyspělé aparatury, které mají dobře vyladěný stávající systém. Vyřešenou filtraci, aparatura je dobře modulačně vyvážena, frekvenčně nikam nepřepadává a komponenty jsou dobře vzájemně sladěné….jen jejich majitel chce jít prostě o level výš !

Pro koho ten kabel není určený:

Kabel není určený pro aparatury, kde se teprve hledá zvukové ukotvení, frekvenčně někam přepadává a hledá se řešení jak tomu pomoci, bez filtračního systému a komponent u kterých majitel si není jistý zda si je ponechá, nebo půjde výš…

Společný charakter zvuku pro NCF kabely:

Ultimativně vyvážený zvukový obraz, perfektní synergy mezi těmito kabely /všechny mají naprosto stejnou zvukovou linku/, nestane se, že větším množstvím stejné kabeláže se frekvenčně někam posunete /obvyklé u značek co používají ve svých kabelech stříbro/. Opravdu hluboké, čisté, pevné basy, - středy které zní samozřejmě a jen dotvářejí zvukovou informaci, - výšky nejsou „ani měděné ani stříbrné“, jsou hladké, čisté a neoslňují /viz. postříbřené měděné/. Absolutní dokonalost! 

společnost Furutech přetavila veškeré znalosti z výzkumu i praxe a odezvy od prodejců a jejich zákazníků za těch 20 let do podoby zcela nové generace kabelů a ultimativních konektorů, které nemají ve světě obdoby! Pokud postavíte opravdu kvalitní kabel s kvalitním stíněním, dobrou geometrií s léty prověřenými tlumícími materiály a vodiče opřete o opravdu špičkovou technologii OCC-eDUCC, Alpha Nano a další, pak ta nejdůležitější práce Vás teprve čeká. A to je jak tyto vodiče zakončit, aby celá snaha o dokonalost nepřišla vniveč! A odpovědí je nová, vyspělá technologie NCF. Pak máte absolutní jistotu, že přenos bude naprosto čistý a zvukově správně! Takže je to tady, tak vypadá dokonalost!

NCF: Nano Crystal² Formula
NCF je součástí vybraných výrobků Furutech a obsahuje speciální krystalický materiál, který má dvě "aktivní" vlastnosti. Za prvé, vytváří záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé přeměňuje tepelnou energii na vzdálené infračervené záření. Společnost Furutech kombinuje tento pozoruhodný materiál s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti "piezoelektrického efektu". Výsledná formule Nano Crystal² je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumicím materiálem. Vytvořila jej společnost Furutech a nachází se výhradně ve výrobcích Furutech.

Furutech LineFlux NCF generace 2023 - délka: 2x120cm

Propojovací kabely Furutech Lineflux NCF (XLR) jsou vybaveny vodičem OCC s pevným jádrem α (Alpha), dvouvrstvým stíněním a vysoce kvalitním polyethylenovým dielektrikem a kompozitním pláštěm obsahujícím materiál tlumící rezonanci - nanokeramický a uhlíkový prášek pro lepší přenos signálu. Dále jsou vybaveny konektory CF-601M NCF(R) XLR se speciálním vrstveným pouzdrem z 3K stříbrných uhlíkových vláken a nerezové oceli a bočním tělem kolíku vytvořeným z nylonu, skleněných vláken a tepelně odolné polymerní pryskyřice NCF s tekutými krystaly, obsahujícím krystalické piezokeramické částice velikosti Nano, uhlíkový prášek a speciální materiál Furutech "NCF" pro tlumení rezonance. Kolíky jsou z rhodiované čisté mědi vstřikované tepelně odolnou polymerní pryskyřicí NCF z tekutých krystalů. Konektory CF-602F NCF(R) XLR mají speciální vrstvené 3K stříbrné uhlíkové vlákno na lisovaném mosazném pouzdře a tělo na straně kontaktů vytvořené z nylonu, skleněných vláken a žáruvzdorné NCF Liquid Crystal Polymer Resin, obsahující krystalické piezokeramické částice o velikosti Nano, uhlíkový prášek a speciální antirezonanční tlumicí materiál "NCF" společnosti Furutech. Signální kontakty jsou rhodiované kolíky z čisté mědi. Dále jsou vybaveny tlumicími klipy z materiálu NCF a speciálním kompozitním uvolňovacím tlačítkem tlumícím rezonance - tvořeným práškem z nerezové oceli a kovovým práškem odolným proti vibracím.
Výsledkem je extrémně jemné rozlišení dole a přes velmi nízkou hladinu šumu, vylepšená zvuková inscenace a hmatatelnost obrazu, muzikální, atraktivní, "kulaté" střední pásmo, hutné a kontrolované basy a navíc výkon a dynamika na rozdávání.

konektory:

CF-601M NCF(R) XLR

  • Rhodiovaný α (Alpha) kolík vodiče s jednodílnou konstrukcí z čisté mědi vstřikovaný tepelně odolnou polymerní pryskyřicí z tekutých krystalů NCF.
  • Nylon, skleněná vlákna, krystalické piezokeramické částice o velikosti Nano, uhlíkový prášek a speciální antirezonanční tlumicí materiál Furutech "NCF" hlavní tělo kombinované v žáruvzdorné NCF Liquid Crystal Polymer Resin. NCF přináší zlepšení hloubky a ostrosti zvukové scény, harmonických a tonální vyváženosti. Nízké frekvence jsou čistší, s větším smyslem pro definici umožněnou sníženou hladinou šumu.
  • Pouzdro: Kryt: vícevrstvé hybridní karbonové pouzdro NCF složené z vnějšího tvrdého čirého nátěru překrytého další vrstvou hybridního NCF postříbřeného 3k karbonového vlákna na nemagnetickém pouzdře z nerezové oceli. Nejlepší tlumicí a izolační materiály zlepšují frekvenční rozšíření a tonální vyvážení.


CF-602F NCF(R) XLR

  • Rhodiované vodiče α (Alpha) z čisté mědi s jednodílnou konstrukcí.
  • Nylon, skleněná vlákna, krystalické piezokeramické částice o velikosti Nano, uhlíkový prášek a speciální antirezonanční tlumicí materiál Furutech "NCF" hlavní tělo kombinované v tepelně odolné NCF pryskyřici z tekutých krystalů. NCF přináší zlepšení hloubky a ostrosti zvukové scény, harmonických a tonální vyváženosti. Nízké frekvence jsou čistší, s větším smyslem pro definici umožněnou sníženou hladinou šumu.
  • Speciální kompozitní uvolňovací tlačítko tlumící rezonance - tvořené práškem z nerezové oceli a kovovým práškem odolným proti vibracím.
  • Chromovaný mosazný lisovaný kryt.
  • Tlumicí spony z materiálu NCF.
  • Pouzdro: Vícevrstvé hybridní karbonové pouzdro NCF složené z vnějšího tvrdého čirého nátěru překrytého další vrstvou hybridních NCF postříbřených 3k uhlíkových vláken na nemagnetickém pouzdře z nerezové oceli. Nejlepší tlumicí a izolační materiály zlepšují frekvenční rozšíření a tonální vyvážení.

 

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru