Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Digitální kabely Digitální RCA kabely Oyaide FTVS-510 RCA koncovky Genesis

Oyaide FTVS-510 RCA koncovky Genesis 1,30m

Značka: Oyaide
jeden z nejoblíbenějších RCA kabelů vůbec!! čistý stříbrný signální vodič 1,02mm, měděná fólie jako stínění a sexy design. Zvukově je ve své třídě naprosto excelentní. Navíc jej lze použít i jako skvělý digitální koaxiální kabel. Originál Japan výroba. Více

Vyberte variantu

Není skladem

6 750 Kč včetně 21 % DPH 5 579 Kč bez DPH

Popis - Oyaide FTVS-510 RCA koncovky Genesis 1,30m

FTVS-510 75 Ohm:

Abychom maximalizovali potenciál materiálu, věříme, že je nutné mít nejvyšší úroveň technologie a metod na základě zkušeností a dat. Pojali jsme myšlenku výroby kabelu s použitím čistého 5N stříbra, které má nejvyšší elektrickou vodivost ze všech kovů. FTVS-510, koaxiální kabel, byl navržen pro použití hlavně pro digitální přenos signálu. Ačkoli byl vyroben jako model s omezenou produkcí, stal se běžným produktem v naší sestavě kvůli silné poptávce zákazníků. Při dalším ověřování FTVS-510 jsme věnovali mnoho energie zajištění nejjemnějšího 5N stříbra a výzkumu dokonalého izolátoru a štítu pro stříbrný vodič. Byl navržen pro použití pro anténu, zvuk a digitální přenos signálu..

 

Genesis RCA konektor

„GENESIS“ je originální RCA zástrčka s naším novým upínacím zařízením kleštinového sklíčidla. Tato nově vylepšená struktura upínacího pouzdra kleštiny, která je umístěna ve spodní polovině objímky, aktivuje bezpečné držení spojovací části díky své nezávislosti na vnější objímce. Navíc, díky potažení vysoce viskózního maziva na šroubové části, jste se nikdy předtím necítili jako tato plynulá rotace. Není to jen pro vaše potěšení z pocitu, ale také pro tlumení vibrací mezi vnitřní a vnější části těla.

Na povrchu mosazného pouzdra je povrchová úprava tvrdým chromováním jako u kvalitních fotoaparátů. Kromě toho jsme použili kontaktní čep z fosforového bronzu. A použili jsme naši novou kombinaci platiny + rhodia pro náš původní konektor RCA. Tato kombinace vám nastaví nový standard zvuku pro audiofily. Kromě toho jsou všechny jemné díly tvarovány vysoce přesným CNC frézovacím strojem.

„GENESIS“ přinese vyšší standard architektonické kvality stávajících RCA spojovacích prvků.

Nahoru