Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory napájecí 230V Furutech FI-09 NCF R

Novinka

Furutech FI-09 NCF R 1 ks

Značka: Furutech
Furutech FI-09 NCF R /IEC inlet bez kompromisů ! α (Alpha) Vodič z čisté mědi potažený rhodiem. Materiály, nerezová ocel, nylon/sklo se speciálním antirezonančním tlumicím materiálem "NCF" s nanokrystalickými, piezoelektrickými keramickými částicemi a uhlíkovým práškem. Technické údaje: - nylonový systém Vhodný pro vodiče o průměru až 4,0 mm (šroubování). Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

2 750 Kč včetně 21 % DPH 2 273 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech FI-09 NCF R 1 ks

Furutech FI-09 NCF R /IEC inlet bez kompromisů !

Specifikace

  • α (Alpha) Vodič z čisté mědi potažený rhodiem
  • Materiály: Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel: Nylon/sklo se speciálním antirezonančním tlumicím materiálem "NCF" s nanokrystalickými, piezoelektrickými keramickými částicemi a uhlíkovým práškem.
  • Technické údaje: - Nylonový systém Vhodný pro vodiče o průměru až 4,0 mm (šroubování).
  • Rozměry (š × h × v): 60,5 × 30,2 × 36,2 mm ± 0,1 mm.
  • Typ: Jmenovitá hodnota: 2 póly + zemnící kabel: 15 A / 250 V

Nano Crystal² Formula - NCF

je součástí nové řady výrobků NCF společnosti Furutech a skládá se ze speciálního krystalického materiálu, který má dvě "aktivní" vlastnosti. Za prvé vytváří záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu, a za druhé přeměňuje tepelnou energii na dálkové infračervené záření. Společnost Furutech pak tento pozoruhodný krystalický materiál kombinuje s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti "piezoefekt". Výsledná formule Nano Crystal² je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumicím materiálem - nachází se pouze ve výrobcích Furutech!

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru