Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory napájecí 230V Oyaide M-1e / F-1

Novinka

Oyaide M-1e / F-1 1 set

Absolutní high-end v oblasti napájecích konektorů po Japonsku! Povrch těla byl dvakrát důkladně vyleštěn a poté byla přímo na tento povrch nanesena vrstva platiny (0,5 mikronu). Leštění se pak provedlo ještě dvakrát, aby byl konečný výsledek bez jakýchkoli vad a ve špičkové kvalitě. Posledním krokem je nanesení palladiového povlaku (0,3 mikronu) pro jeho vynikající elektrické vlastnosti. Kombinace těchto metod leštění, pokovování a tloušťky kovových povlaků přímo ovlivňuje vykreslení a výsledný zvukový charakter. Tento konektor je nejlepším konektorem OYAIDE, součástí řady konektorů AC High fidelity. Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

21 450 Kč včetně 21 % DPH 17 728 Kč bez DPH
+

Popis - Oyaide M-1e / F-1 1 set

Oyaide M-1e / F-1

Tento 100% japonský konektor IEC OYAIDE F1 byl navržen tak, aby nabízel vysoký standard kvality a spolehlivosti pro vaše audio připojení.

Povrch těla F1 byl dvakrát důkladně vyleštěn a poté byla přímo na tento povrch nanesena vrstva platiny (0,5 mikronu). Leštění se pak provedlo ještě dvakrát, aby byl konečný výsledek bez jakýchkoli vad a ve špičkové kvalitě. Posledním krokem je nanesení palladiového povlaku (0,3 mikronu) pro jeho vynikající elektrické vlastnosti. Kombinace těchto metod leštění, pokovování a tloušťky kovových povlaků přímo ovlivňuje vykreslení a výsledný zvukový charakter. Tento konektor je nejlepším konektorem OYAIDE, součástí řady konektorů AC High fidelity.

Oyaide a sélectioeach materiál pro získání robustního, elegantního a homogenního konektoru, snížení vibrací a zlepšení kvality zvuku.

Vlastnosti:

Měděné kontakty Béyllium (dvojité leštění)
Platinové pokovení (0,5 μ) a následně palladium (0,3 μ)
Polyacetalové POM a hliníkové tělo opracované přímo ve hmotě pro optimální tuhost
Šrouby z nerezové oceli
Průměr kabelu: od 6,5 do 17 mm (AWG 10)
Napětí / proud: 250 V 10 A CE

 

Tento značkový konektor OYAIDE M1e 100% japonské výroby byl navržen tak, aby nabízel vysoký standard kvality a spolehlivosti pro váš audio konektor.

Povrch těla M1e byl dvakrát pečlivě vyleštěn a poté byla přímo na tento povrch nanesena vrstva platiny (0,5 mikronu). Leštění se pak provedlo ještě dvakrát, aby byl konečný výsledek bez jakýchkoli vad a ve špičkové kvalitě. Posledním krokem je nanesení palladia (0,3 mikronu) pro jeho vynikající elektrické vlastnosti. Kombinace těchto metod leštění, pokovování a tloušťky kovových povlaků přímo ovlivňuje vykreslení a výsledný zvukový charakter. Tento konektor je nejlepším konektorem OYAIDE, součástí řady konektorů AC High fidelity.

Oyaide a sélectioeach materiál pro získání robustního, elegantního a homogenního konektoru, snížení vibrací a zlepšení kvality zvuku.

Vlastnosti:

Kontakty z beryliové mědi (dvojité leštění)
Platinové pokovení (0,5 μ) a následně palladium (0,3 μ)
Polyacetalové POM a hliníkové tělo opracované přímo ve hmotě pro optimální tuhost
Šrouby z nerezové oceli
Průměr kabelu: od Ø 6,5 do 17 mm (AWG 10)
Napětí / proud: 250 V 16 A CE
 

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru