Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Napájecí filtry Furutech e-TP60E NCF nová generace

Doporučujeme

Furutech e-TP60E NCF nová generace 1 ks

Značka: Furutech
Špičkové výkonné zásuvky NCF SCHUKO FI-E30 NCF: Zásuvka izolovaná speciálním nylonem/skelným vláknem vyhovujícím RoHS se speciálním antirezonančním krystalem nano velikosti, piezo keramickými částicemi, uhlíkovým tlumícím materiálem a antirezonanční krystalickou „NCF“ antistatikou Furutech a antirezonanční materiál pro lepší tlumení vibrací. Špičkový IEC vstup společnosti Furutech špičkové kvality zvuku FI-06 NCF(R): α (Alpha) Čistá měď rhodiovaný vodič / Materiály těla: Nylon/sklolaminát s antirezonančním krystalickým „NCF“ antistatickým a antirezonančním materiálem a nano -velké krystalické, piezokeramické částice a uhlíkový prášek. Vnitřní kabeláž je FURUTECH μ-14 drát (14 AWG) Formule GC-303 Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

13 990 Kč včetně DPH

Popis - Furutech e-TP60E NCF nová generace 1 ks

Furutech e-TP60E NCF je špičkový napájecí distributor

který eliminuje mnoho běžných problémů, se kterými se setkáváme u audio a video zařízení, způsobených široce kontaminovanými napájecími zdroji.

Funkce:
Formula Nano Crystal² (NCF).
NCF je součástí vybraných produktů Furutech a vyznačuje se speciálním krystalickým materiálem, který má dvě „aktivní“ vlastnosti. Za prvé, generuje záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé, přeměňuje tepelnou energii na daleko infračervenou. Furutech kombinuje tento pozoruhodný materiál s keramickými částicemi o velikosti Nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti s „piezoelektrickým efektem“. Výsledný Nano Crystal² Formula je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumícím materiálem. Vytvořeno společností Furutech, nachází se výhradně v produktech Furutech.

e-TP60E NCF je špičkový napájecí distributor, který eliminuje mnoho běžných problémů vyskytujících se u audio a video komponent způsobených masivně kontaminovanou elektrickou energií.
Křivka střídavého proudu je silně zkreslena zemním šumem, napěťovými špičkami a poklesy, vysokofrekvenčním šumem napájecího zdroje z jiných komponent ve vašem vlastním systému a navíc vyzařovaným vysokofrekvenčním digitálním šumem z procesorů a digitálních propojení.

Existují také produkty zkreslení v horní a spodní části střídavého průběhu vytvořené spínanými napájecími zdroji v elektronických zařízeních ve stejném obvodu. Navíc nikdy nejste sami; vaše domácí napájení AC je sdíleno s ostatními byty, domy a podniky na stejném síťovém transformátoru. Proto si mnoho audio a video nadšenců všimne, že jejich systémy jsou příjemnější pozdě v noci nebo o víkendech!

Krásně zpracované speciální hliníkové šasi účinně chrání před dalším běžným problémem, RFI (Radio Frequency Interference), a vrstva Formula GC-303 blokuje EMI (Elektromagnetické rušení).
Vnitřní kabeláž je FURUTECH μ-14 drát (14 AWG) pro zaručení nízkého odporu. Špičkové zásuvky schuko Furutech FI-E30 NCF jsou připojeny ke vstupu Furutech FI-06 NCF (R) IEC na e-TP60E NCF. Vstup IEC FI-06 NCF(R): α (Alpha) Čistá měď Rhodiovaný vodič / Materiály těla: Nylon/sklolaminát se speciálním „NCF“ antirezonančním tlumícím materiálem - Nano krystalické, piezokeramické částice a uhlíkový prášek . Zásuvky podvozku SCHUKO obsahují nemagnetické vodiče z čisté mědi potažené rhodiem pro stabilní, dlouhotrvající a optimalizovaný přenos energie.

Dvoustupňový kryogenní a demagnetizační alfa proces společnosti Furutech
S využitím nejmodernějších technologií a materiálů vyvinul Furutech nízkoteplotní dvoustupňový proces, který výrazně zlepšuje každý aspekt audio a video výkonu. Ošetření začíná během výrobního procesu hlubokým kryogenním zmrazením všech kovových dílů. Použitím špičkových chladiv -- kapalného N2 nebo He -- Furutech dosahuje teplot mezi -196 až -250 ℃. Ošetřené části skutečně mění svou molekulární strukturu při těchto extrémních teplotách, čímž se uvolňuje vnitřní pnutí. Molekuly se k sobě vážou pevněji a celková struktura se stává stabilnější. To zlepšuje elektrickou vodivost a tím i přenos energie a signálu.
Krok dva v procesu Alpha vystavuje tytéž části patentované úpravě prstencové demagnetizace. Běžné vysoce výkonné magnety používané k tomuto účelu často zvyšují magnetické efekty; zanechávají některé oblasti více magnetizované než jiné. Tento patentovaný proces využívá řízený útlum k úplnému odstranění magnetizace pro okamžitě živější a barevnější vylepšení. Demagnetizace prstenců dále zvyšuje vodivost všech ošetřených materiálů.
Všechny kovové části používané ve výrobcích Furutech procházejí úpravou Alpha Process, aby všechny konektory, vodiče a kovové části zůstaly v dokonalém beznapěťovém, stabilním a vysoce vodivém stavu.

Formule GC-303
GC-303 je speciální materiál Furutech, který se váže na vnitřní spodní desku šasi (viz obrázek níže), který pohlcuje jakýkoli šum EMI (elektromagnetické rušení), který může být přenášen vaším zdrojem energie nebo generován vnitřními armaturami jednotky.

Konečný výsledek:
Dvoustupňový alfa kryogenní a demagnetizační proces funguje v tandemu s dalšími navrženými funkcemi, aby vytvořil co nejoptimalizovanější možný přenos střídavého proudu. Vědecký pohled Furutech, naprosté povědomí a oddanost detailům vede k většímu pocitu síly, dynamiky a rozlišení s čistším, černějším pozadím a větším, stabilnějším zvukovým jevištěm, živými tonálními barvami a hlubším rozšířením na obou koncích frekvenčního rozsahu. e-TP60E NCF umožní jemnost, kultivovanost a nuance výkonu, spolu s mikro- a makrodynamikou, která vás zabaví bez dechu. Displeje všech typů budou vykazovat větší, ostřejší rozlišení s menším množstvím duchů, posunu barev, „sněhu“ nebo svislých a vodorovných čar.

Specifikace:

Špičkové výkonné zásuvky NCF SCHUKO FI-E30 NCF: Zásuvka izolovaná speciálním nylonem/skelným vláknem vyhovujícím RoHS se speciálním antirezonančním krystalem nano velikosti, piezo keramickými částicemi, uhlíkovým tlumícím materiálem a antirezonanční krystalickou „NCF“ antistatikou Furutech a antirezonanční materiál pro lepší tlumení vibrací.
Špičkový IEC vstup společnosti Furutech špičkové kvality zvuku FI-06 NCF(R): α (Alpha) Čistá měď rhodiovaný vodič / Materiály těla: Nylon/sklolaminát s antirezonančním krystalickým „NCF“ antistatickým a antirezonančním materiálem a nano -velké krystalické, piezokeramické částice a uhlíkový prášek.
Vnitřní kabeláž je FURUTECH μ-14 drát (14 AWG)
Formule GC-303

GC-303 je speciální materiál, který Furutech vrství a spojuje s vnitřní spodní deskou šasi. Ve skutečnosti absorbuje EMI (elektromagnetické rušení) generované vnitřními armaturami jednotky. e-TP80E nepoužívá žádné jiné filtrování kromě GC-303, takže odpor střídavého proudu je omezen na minimum, což umožňuje lepší rozlišení, výkonnější, dynamičtější a barevnější výkon vašich komponent.

Vybaveno šesti pozlacenými zásuvkami FURUTech, které mohou pracovat při maximálním zatížení 1850W.
Vnitřní kabeláž s pevným jádrem FURUTECH m-14.

Nahoru