Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Napájecí filtry Gigawatt PF-1 EVO + 2023 s Furutech FP-SWS G mechanikou

Novinka

Gigawatt PF-1 EVO + 2023 s Furutech FP-SWS G mechanikou

Značka: Gigawatt
pokud uvažujete o nákupu filtračního systému, pak je ten správný čas! teď máte možnost získat filtrační lištu i s velice pěkným dárkem navíc, takže neváhejte! Akce platí do vyprodání zásob. Gigawatt PF-1EVO plus   +  napájecí kabel Gigawatt  +  mechanika do zdi Furutech FP-SWS G = dokonalá filtrace na dosah !!!!    Více

Skladem > 3 ks

16 830 Kč včetně 21 % DPH 13 910 Kč bez DPH
+

Popis - Gigawatt PF-1 EVO + 2023 s Furutech FP-SWS G mechanikou

pokud uvažujete o nákupu filtračního systému, pak je ten správný čas!
teď máte možnost získat filtrační lištu i s velice pěkným dárkem navíc, takže neváhejte! Akce platí do vyprodání zásob.
Gigawatt PF-1EVO plus   +  napájecí kabel Gigawatt  +  mechanika do zdi Furutech FP-SWS G = dokonalá filtrace na dosah !!!!   

 

odkaz na mechaniku do zdi Furutech FP-SWS G

Všechna zařízení GigaWatt jsou vybavena inovativním dvoustupňovým systémem interní distribuce energie přímo do výstupních zásuvek. Je založen na masivních vodivých kolejnicích vyrobených z tlustých leštěných tyčí z pevné mědi s průřezem až 30 mm 2  na každé kolejnici. První stupeň zajišťuje bezeztrátové a rovnoměrné rozdělení napětí do jednotlivých větví filtrování, zatímco druhý poskytuje napětí přímo do výstupních zásuvek. Rovněž umožňuje stabilní distribuci energie bez ohledu na zatížení jednotlivých výstupních zdířek. Všechny použité typy distribučních kolejnic jsou vlastní konstrukcí společnosti GigaWatt a byly navrženy a vyrobeny in-house.

Výroba takových kolejnic je mimořádně nákladná kvůli kvalitě mědi, ze které jsou vyrobeny, a technologii jejich výroby. Distribuční kolejnice jsou vyrobeny z měděné katody mědi Cu-OF (vysoce vodivá měď bez obsahu kyslíku) a Cu-ETP (rafinovaná měď s metalurgickou metodou s vysokou vodivostí), obě s minimální čistotou 99,99%. Měď, ze které jsou kolejnice vyrobeny, je podrobena smaltování a rafinaci žíhání, což zahušťuje materiál, což zlepšuje jeho vodivost, plasticitu a odolnost proti korozi ve většině prostředí. Vyznačuje se vynikající vodivostí, nízkými nečistotami a zbytkovou přítomností kyslíku. Mechanické ošetření kolejnic se provádí technologií, která nevydává teplo, což by mohlo způsobit oxidaci mědi a negativně ovlivnit kvalitu vedení.

PF-2 EVO+ je vylepšená verze pokročilého filtračního napájecího bloku navrženého pro napájení a ochranu audio a video systémů HI-FI. Nová architektura PCB desek, nemagnetické šroubky a další vylepšení posouvají tuto lištu opět do vyšší kategorie, ovšem při zachování ceny.

Připojení výstupu: EU (Schuko)
Napětí: 220-240 V AC, 50/60 Hz nebo 110-120 VAC, 50/60 Hz
Maximální zatížení: 3 500 v
Maximální proud (konstantní): 16
Absorbovaný proudový šok: 13 000 A
Rozměry (. l. Š x V x výška).: 420 x 90 x 94 mm
Hmotnost: 4,50 kg 

GigaWatt Powersync je nejnovější základní napájecí kabel určený pro Hi-Fi audio-video systémy. Tento kabel je také standardním doplňkem našich kondicionérů a lišt.

Pracovní vodiče kabelu jsou vyrobeny z 99,997% čisté mědi (OFHC C10100), dodatečně podrobeny procesu žíhání, aby se získala homogenní struktura a lepší vodivost.

Pět pramenů o vysoké vodivosti 1,5 mm2 je uspořádáno v prameni s nově vyvinutou geometrií. Tím je zajištěn spolehlivý, neotáčený proudový tok a zabraňuje vzniku poruch na výstupu. Nízký odpor kabelu způsobený průřezem vodičů a způsobem, jakým jsou připojeny ke konektorům, zaručuje obrovskou proudovou rezervu. Na druhé straně, jeho relativně velká vlastní kapacita, která vyplývá z geometrie vodičů a vlastností dielektrika, poskytuje vynikající filtrační a potlačovací vlastnosti pro širokou škálu poruch.

Vodiče jsou izolovány novým, flexibilním izolačním materiálem PK90AT28 s velmi nízkou dielektrickou konstantou. Vnější plášť je vyroben z měkkého izolačního materiálu GA 70AT03, který potlačuje nežádoucí vibrace. Dodatečnou ochranou kabelu je stříbrný plastový oplet odolný proti otěru.Kabelová jádra jsou chráněna statickou clonou z laminované hliníkové fólie s vnitřním měděným proudovým drátem. Hermetická struktura stínění pokrývající 100% povrchu kabelu dokonale chrání před jakýmkoli vnějším rušením. Současně stínění zabraňuje vzniku a šíření vnitřních poruch a také stahuje sebrané proudy do uzemňovacího drátu.

Kabel je vybaven vysoce kvalitními konektory s velkou kontaktní plochou, která zajišťuje spolehlivý tok proudu. Kontakty prošly procesem demagnetizace. Všechny vodiče jsou mechanicky spojeny bez pájení, což zaručuje spolehlivost a optimální výkon.

Vynikající vlastnosti napájecího kabelu Power sync přinášejí okamžité a jasné zlepšení reprodukce zvuku i obrazu v audio-video zařízeních.

TECHNICKÁ DATA:

Délka kabelu: 150cm

Materiál vodiče: 16 AWG x 4 (1,31 mm²)  

Dielektrikum: Polyetylen, PVC

Koncovky: IEC C15 konektor, Schuko

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru