Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Napájecí filtry Gigawatt PF-2 EVO+ 2023 s Furutech Clear LINE NCF

Gigawatt PF-2 EVO+ 2023 s Furutech Clear LINE NCF

Značka: Gigawatt
pokud uvažujete o nákupu filtračního systému, pak je ten správný čas! teď máte možnost získat filtrační lištu i s velice pěkným dárkem navíc, takže neváhejte! Akce platí do vyprodání zásob. Gigawatt PF-2EVO plus   +  napájecí kabel Gigawatt  +  filtrační člen Furutech NCF Clear Line = dokonalá filtrace na dosah !!!!    Více

Skladem > 3 ks

33 990 Kč včetně 21 % DPH 28 091 Kč bez DPH
+

Popis - Gigawatt PF-2 EVO+ 2023 s Furutech Clear LINE NCF

pokud uvažujete o nákupu filtračního systému, pak je ten správný čas!
teď máte možnost získat filtrační lištu i s velice pěkným dárkem navíc, takže neváhejte! Akce platí do vyprodání zásob.
Gigawatt PF-2EVO plus   +  napájecí kabel Gigawatt  +  filtrační člen Furutech NCF Clear Line = dokonalá filtrace na dosah !!!!   
 

odkaz na zboží Furutech NCF Clear LINE

PF-2 EVO+ MK3 je vylepšená verze pokročilého filtračního napájecího bloku navrženého pro napájení a ochranu audio a video systémů HI-FI. Lepší materiály a součásti byly použity v PF-2 MK2 a modifikované pásy jsou založeny mimo jiné na technologických řešeních řešeních pro kondicionéry z řady EVO.

Blok PF-2EVO+  MK3 je vyroben z vysoce kvalitních prvků. Blok filtračního typu RLC je odpovědný za potlačení rušení. Byl postaven na základě m.in. pro metalizované polyesterové kondenzátory s nízkou indukčností a IP filtrem jádro (železný prášek). Všechny součásti filtru jsou namontovány stříbrnou pájkou na masivní oboustranné desce plošných spojů s cestami s velmi velkým průřezem.

Lišty zanechaly použití tradičních bezpečnostních prvků, jako jsou pojistky nebo tepelné pojistky, které omezují volný tok proudů na chráněné obvody a mají negativní vliv na zvuk. Pásmová přepěťová ochrana je poskytována kaskádovým bezpečnostním systémem, který se skládá z plazmových jiskrových štěrbin a nové generace varistorů UltraMOV. Tyto prvky spolu s řádně vyrobenou moderní elektroinstalací zaručují komplexní ochranu proti přepětí a nadproudům.

PF-2 MK2 využívá inovační systém distribuce energie, který je vlastním vývojem společnosti. Je založen na masivní distribuční lišty druhé generace, vyrobené z leštěné mědi katodové tyče (Cu-ETP) o vysoké čistotě. Tento systém napájí proud přímo do každé dvojice výstupních zásuvek prostřednictvím přírubových a šroubových spojů. Vnitřní kabeláž byla vyrobena ze 4 vodičů QMM vyrobených z stříbrně pokovené anoxické mědi izolované teflonem FEP. Použití topologie hvězdicového připojen a vysokou vodivostí a pevný průřez řádově 30 QMM každé z kolejnic umožňuje jednotné a stabilní rozložení výkonu bez ohledu na stav zatížení výstupní svorky.

Lišta PF-2 MK2 je vybavena šesti vysoce kvalitními síťovými zásuvkami typu GigaWatt G-040 typu Schuko, které jsou navrženy a vyráběny ve vlastním podniku. Mosazné zásuvné kontakty byly vyrobeny ze závodu vyrobené stříbrem bez použití mezilehlých kovů, jako je například měděná nebo niklová vrstva, která by mohla způsobit nepříznivý sériový odpor a pokles napětí. Zvětšená kontaktní plocha a silná vrstva stříbra zaručují spolehlivý kontakt s kolíky zástrček. Zásuvky byly navíc podrobeny kryogenní modifikaci a procesu demagnetizace. Aby byla zajištěna účinná ochrana proti přístupu dětí, byly zásuvky G-040 vybaveny integrovanými bariérami proti elektrickému šoku (zvýšená ochrana kontaktů podle VDE 0620). PF-2 MK2 je také k dispozici ve verzích s síťovými zásuvkami NEMA 5-20R,

Všechny vnitřní prvky lamely byly uzavřeny v kovovém krytu s dvojitým podvozkem. Vše je dokonale utěsněno. Tak je chráněn proti interiér rušení RFI a EMI. Lišta je také vybavena LED indikující správné fungování zařízení a systém označující nesprávnou polarita napájení ze sítě nebo když nefunguje správné připojení k zemi.

Připojení výstupu: EU (Schuko)
Napětí: 220-240 V AC, 50/60 Hz nebo 110-120 VAC, 50/60 Hz
Maximální zatížení: 3 500 v
Maximální proud (konstantní): 16
Absorbovaný proudový šok: 13 000 A
Rozměry (. l. Š x V x výška).: 420 x 90 x 94 mm
Hmotnost: 4,50 kg 

GigaWatt Powersync je nejnovější základní napájecí kabel určený pro Hi-Fi audio-video systémy. Tento kabel je také standardním doplňkem našich kondicionérů a lišt.

Pracovní vodiče kabelu jsou vyrobeny z 99,997% čisté mědi (OFHC C10100), dodatečně podrobeny procesu žíhání, aby se získala homogenní struktura a lepší vodivost.

Pět pramenů o vysoké vodivosti 1,5 mm2 je uspořádáno v prameni s nově vyvinutou geometrií. Tím je zajištěn spolehlivý, neotáčený proudový tok a zabraňuje vzniku poruch na výstupu. Nízký odpor kabelu způsobený průřezem vodičů a způsobem, jakým jsou připojeny ke konektorům, zaručuje obrovskou proudovou rezervu. Na druhé straně, jeho relativně velká vlastní kapacita, která vyplývá z geometrie vodičů a vlastností dielektrika, poskytuje vynikající filtrační a potlačovací vlastnosti pro širokou škálu poruch.

Vodiče jsou izolovány novým, flexibilním izolačním materiálem PK90AT28 s velmi nízkou dielektrickou konstantou. Vnější plášť je vyroben z měkkého izolačního materiálu GA 70AT03, který potlačuje nežádoucí vibrace. Dodatečnou ochranou kabelu je stříbrný plastový oplet odolný proti otěru.Kabelová jádra jsou chráněna statickou clonou z laminované hliníkové fólie s vnitřním měděným proudovým drátem. Hermetická struktura stínění pokrývající 100% povrchu kabelu dokonale chrání před jakýmkoli vnějším rušením. Současně stínění zabraňuje vzniku a šíření vnitřních poruch a také stahuje sebrané proudy do uzemňovacího drátu.

Kabel je vybaven vysoce kvalitními konektory s velkou kontaktní plochou, která zajišťuje spolehlivý tok proudu. Kontakty prošly procesem demagnetizace. Všechny vodiče jsou mechanicky spojeny bez pájení, což zaručuje spolehlivost a optimální výkon.

Vynikající vlastnosti napájecího kabelu Power sync přinášejí okamžité a jasné zlepšení reprodukce zvuku i obrazu v audio-video zařízeních.

TECHNICKÁ DATA:

Délka kabelu: 150cm

Materiál vodiče: 16 AWG x 4 (1,31 mm²)  

Dielektrikum: Polyetylen, PVC

Koncovky: IEC C15 konektor, Schuko

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru