Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Acoustic Revive Power Standard TripleC 8800 / Oyaide P-037e-C-037 R

Novinka

Acoustic Revive Power Standard TripleC 8800 / Oyaide P-037e-C-037 R

Značka: Acoustic Revive
mimořádně kvalitní kabel střední a vyšší hifi třídy. Zvláště vhodný pro sekundární zdroje jako jsou CD přehrávače, předzesilovače a streamery. Kabel má velice hudební zvuk, který je vzácnou kombinací měkkčího hudebního projevu, ale bez zbytečné inklinace k určitým frekvencím. Přirozená nepřehnaná dynamika! Velmi doporučujeme! Pokud chcete kabel s podobným hudebním projevem, ale k zesilovači či silnějšímu zdroji pak je to Oyaide Vondita! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

10 120 Kč včetně 21 % DPH 8 364 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive Power Standard TripleC 8800 / Oyaide P-037e-C-037 R

Kabel nejvyšší kvality Acoustic Revive POWER REFERENCE-TripleC-8800 EU
 

hodnocení:
mimořádně kvalitní kabel střední a vyšší hifi třídy. Zvláště vhodný pro sekundární zdroje jako jsou CD přehrávače, předzesilovače a streamery. Kabel má velice hudební zvuk, který je vzácnou kombinací měkkčího hudebního projevu, ale bez zbytečné inklinace k určitým frekvencím. Přirozená nepřehnaná dynamika! Velmi doporučujeme! Pokud chcete kabel s podobným hudebním projevem, ale k zesilovači či silnějšímu zdroji pak je to Oyaide Vondita!


Eliptický vodič PC-Triple C s hedvábnou teflonovou izolací. Pro vodič absolutního-POWER CORD používáme eliptický jednoduchý vodič prvního zvukového vodiče na světě PC-Triple C vyrobený kováním, což je mimořádně silná velikost s výrobním limitem. Eliptická jednoduchá linka nemá špičku ve frekvenčním pásmu. Kromě toho izolační materiál používá speciální strukturu, která kombinuje přírodní hedvábí a teflon, které se v současné době pyšní nejvyššími špičkovými izolačními vlastnostmi. Relativní permitivita (síla k zastavení proudu) izolace z PVC (PVC) použitá pro běžné napájecí kabely je 5,6, ale relativní permitivita přírodního hedvábí a teflonu jsou 2,1 a 2,2, což má za následek ztrátu energie. Poskytuje ohromné ​​možnosti napájení.

 

Oyaide P-037e/C-037 Rhodium

Každý jeden z našich produktů je zcela „vyroben v Japonsku“, a to i po velmi malé komponenty, a to vše proto, že abychom si udrželi vysoký standard kvality a spolehlivosti, je nezbytné mít každý výrobní systém pod přímou a přísnou kontrolou. Naše výrobky jsou určeny pro speciální trh, kde by se nepatrné vibrace způsobené volným spojením nebo nedokonalou volbou materiálu mohly stát zásadním selháním. Pečlivě navrhujeme každou součást pro snadnost montáže, jednoduchost a požadavky, nákladový faktor je vedlejší. Místo toho ignorujeme přebytečnou výzdobu a zbytečnou složitost. Jsme hrdí na to, že můžeme představit hodnotu Turecka pro vaše potěšení.
Tyto konektory a konektory nejsou pouze vysoce kvalitní; je učiněn každý krok k realizaci „stavu umění“ pro zvukovou aplikaci.

Materiál:

■ Kontakty
Základním materiálem je dezoxidovaný fosforový bronz (tloušťka 1,4 mm) pro pevnost a bezpečný kontakt. Po připojení unesou zátěž 7 kg. Povrch je dvakrát důkladně vyleštěn.

■ Pokovování
Výrobní proces je zahájen základovým nátěrem. Materiál, který byl vyražen jako součást, je leštěn ručně kus po kusu po opracovaném sudovém leštění.
Pokovování P-037/C-037 je kombinací stříbra a rhodia, které byly vybrány na základě opakovaných poslechových testů. Vnitřní stříbrná vrstva má tloušťku 1,5 mikronu a vnější vrstva rhodia tloušťku 0,3 mikronu.

■ Tělo
30% PBT naplněné sklem má vynikající strojní vlastnosti a poskytuje vynikající elektrickou izolaci. Vysoce tuhé tělo P-037/C-037 účinně tlumí vysokorychlostní vibrace. Všechny šrouby, které byly původně navrženy pro řadu P/C, jsou vyrobeny z vysoce tuhé nerezové oceli, která je nemagnetická. Kromě toho nelze kabel od zástrčky oddělit silou menší než 30 kg, což je významný bezpečnostní prvek.

■ Nerezové šrouby
Šrouby řady P/C jsou vyrobeny z vysoce tuhého nerezu, takže se hlava šroubu nezboří, i když jim dáte příliš velkou sílu. Navíc, protože je to nemagnetický materiál, pomáhá dosáhnout vysokého poměru S/N, aniž by byl magnetizován v jeho připojovací části.

■ Vnější kryt
Vnější kryt řady P/C je pro svou tuhost a tvrdost vyroben z PC (PolyCarbonate). Pomáhá tlumit drobné vibrace v rychlé reakci a redukovat zkreslení díky své vynikající mechanické pevnosti.

SPEC: P-037 / C-037 / P-037e / C-237
Blade
deoxidized Phosphor Bronze(buff surface)
Plating
Silver(1.5 Micron) + Rhodium(0.3 Micron)
install cable O.D.
min 6.5mm  max 17.0mm
Maximam wire gauge
AWG10(5.5sq)
Rated V/A
P-037 : 125V・15A E
C-037 : 125V / 15A, 250V / 16A E, CE
P-037e : 250V / 16A CE
 

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru