Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Furutech FP-S032N s FI-E28/38 G/R

Doporučujeme

Furutech FP-S032N s FI-E28/38 G/R

Značka: Furutech
Jeden z nejnovějších a nejvýkonějších kabelů této japonské značky jej předurčuje k těm nejlepším komponentům! Zesilovače, zejména monobloky, high end předzesilovače a špičkové filtrace..... Napájecí kabel Furutech FP-S032N používá jeden z nejlepších vodičů, které naši inženýři navrhli: Alpha Nano-Ag-Au s naším novým, jemně vyladěným zlatým a stříbrným Nano Liquid. Nano Liquid je vysoce účinný zesilovač přenosu, pečlivě navržený tak, aby dále zvýšil výkon našich již legendárních vodičů Alpha-OFC s jejich patentovaným dvoustupňovým kryogenním a demagnetizačním procesem pro vynikající přenos signálu. Více

Skladem > 3 ks

8 610 Kč včetně 21 % DPH 7 116 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech FP-S032N s FI-E28/38 G/R

Po několika měsíčním poslechu doporučuji tento kabel především pro ty z Vás co preferujete hudebnost s velice dobrou dynamikou a tělem hudebních nástrojů. Je vhodný jak k lampovým komponentům, tak i fetovým zdrojům....Též je vhodný pro posluchače, který často mění hudební žánry a nemají je přímo vyhraněné a rádi jdou z jednoho do druhého. Pokud však máte převážně raději rychlou a tvrdou muziku, která převládá nebo elektornickou a pop, pak pouvažujte i o možnosti nákupu kabelu s označením TripleC. Typicky třeba FP-31TC který je vhodnější.

poznámky k nákupu:

V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby.

Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. využijte poptávkový formulář

zde jsem připravil orientační tabulku doporučeného použití kabelů Furutech Vašem systému: doporučené použití kabelů Furutech ve Vašem systému

apájecí kabel Furutech FP-S032N, špičkový napájecí kabel z nabídky Furutech.

Nové zlaté a stříbrné řešení Nano Liquid od Furutech

Napájecí kabel Furutech FP-S032N používá jeden z nejlepších vodičů, které naši inženýři navrhli: Alpha Nano-Ag-Au s naším novým, jemně vyladěným zlatým a stříbrným Nano Liquid. Nano Liquid je vysoce účinný zesilovač přenosu, pečlivě navržený tak, aby dále zvýšil výkon našich již legendárních vodičů Alpha-OFC s jejich patentovaným dvoustupňovým kryogenním a demagnetizačním procesem pro vynikající přenos signálu.

Molekuly v Nano Liquid jsou tak malé (přibližně 8 nanometrů v průměru neboli 8/1 000 000 milimetru), že jemně potahují vodiče a vyhlazují veškeré mikroskopické nerovnosti povrchu, které mohou ovlivnit přenos signálu a impedanci. To jednoduše znamená, že existuje větší kontaktní plocha pro vodič.

Nano Liquid vzniká precizním smícháním super-mikročástic vyrobených ze zlata i stříbra spolu s disperzí skvalenového oleje. Inženýři Furutech zjistili, že mohou ovlivnit kvalitu zvuku pečlivým měněním relativních poměrů zlata, stříbra a ropy. Následovalo rozsáhlé testování, dokud nebylo dosaženo optimálního poměru. V podstatě ‚vyladili‘ Nano Liquid tak, aby poskytoval nejvyváženější hudební zvuk, jaký lze dosáhnout – zvuk, který může být pouze výsledkem nejčistšího přenosu střídavého proudu.

Když nainstalujete napájecí kabely Furutech Alpha Nano-Ag-Au do vysoce kvalitního audio nebo video systému, můžete očekávat následující vylepšení:

Nižší hladina hluku, která umožňuje, aby vaším systémem proudilo více hudby.
Zvýšená dynamika, zejména u složitých pasáží, které mohou znít zmateně a zmateně přes menší napájecí kabely.
Hlubší a těsnější nízké frekvence s větší texturou a 3D hmatatelností.
Přirozená a živější čistota středního pásma, která zachovává původní kvality jakékoli konkrétní nahrávky.
Vyšší rozlišení a více detailů, aniž by to znělo jasně nebo analyticky, vám umožní slyšet ještě hlouběji do vaší oblíbené hudby.
Zvětšení velikosti zvukové scény a specifičtější zobrazení v této zvukové scéně pro realističtější zážitek z hraní.
Vyšší rozlišení videa s realističtějšími barvami a jasností.
Audiofilové, nadšenci domácího kina a profesionální nahrávací inženýři si všichni všimli výrazného zlepšení výkonu u všech typů audio, video a zobrazovacích zařízení – to vše pouhým přechodem na napájecí kabely Furutech Alpha Nano-Ag-Au v celém systému.

Stručně řečeno, vše v signálové cestě skutečně dělá rozdíl. Poslechněte si a uvidíte rozdíl, který může způsobit napájecí kabel Furutech Alpha Nano-Ag-Au ve vašem systému.

Specifikace:

Alpha Nano-OFC vodič: průměr 2,5 mm (12 AWG)
Izolace: Speciální flexibilní PVC (hnědá, světle modrá, zelená/žlutá) průměr 5,0 mm
Vnitřní plášť: Speciální flexibilní PVC (černý) průměr 12,0 mm
Stínění: 0,12 mm OFC Wire Braid
Vnější plášť: Flexibilní PVC (tmavě modrý) průměr 16,0 mm
Typ vodiče: Alpha u-OFC

Nahoru