Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Furutech FP-S55N / FI-E50/FI-52 R koncovka C19

Novinka

Furutech FP-S55N / FI-E50/FI-52 R koncovka C19

Značka: Furutech
Furutech FP-S55N + TOP konektor FI-E50/FI-52 rhodium C19 - špičkový napájecí kabel z nabídky Furutech. /nejvyšší model současné řady/. Velmi přesná směs zlatých a stříbrných super-mikročástic a množství dispergujícího skvalenového oleje použitého na vodiči má velký vliv na reprodukci zvuku. Molekuly Nano Liquid jsou tak malé (8 nanometrů v průměru (8/10 000 000 mm), pokrývají povrch Alpha-OFC a „vyplňují“ všechny konkávně konvexní úseky. Pokud potřebujete špičkový kabel se zakončením C19 a NCF verze je na Vás příliš drahá, využijte příležitost a vemte tuto špičkovou variantu! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

22 280 Kč včetně 21 % DPH 18 414 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech FP-S55N / FI-E50/FI-52 R koncovka C19

hodnocení:

Po několika měsíčním poslechu doporučuji tento kabel především pro ty z Vás co preferujete hudebnost s velice dobrou dynamikou a tělem hudebních nástrojů. Je vhodný jak k lampovým komponentům, tak i fetovým zdrojům....Též je vhodný pro posluchače, který často mění hudební žánry a nemají je přímo vyhraněné a rádi jdou z jednoho do druhého. Nejvyšší model koncovek pro tento kabel zase zajišťuje neuvěřitelnou pevnost hudebního podání, ani jedinou notu nepustí ani o milimetr stranou a zajišťuje neuvěřitelnou likviditu zvukového obrazu! Pokud však máte převážně raději rychlou a tvrdou muziku, která převládá nebo elektornickou a pop, pak pouvažujte i o možnosti nákupu kabelu s označením TripleC. Typicky třeba FP-31TC který je vhodnější, nebo nejvyšší model Furutech DSP 4.1 OCC...

kompletace kabelu je též na našem Youtube kanálu

použity nejmodernější doporučené technologie:

  • nejlepší technologicky vypracovaný kabel na špici součaného stavu technologií  /válcovaná měď až o 80% zhuštěná, vysoce leštěný vodič v kryo a technologie uložení a geometrie TripleC/.... 101,90% čistota vodiče

  • nejlepší koncovky které si můžete přát je to absolutní Hi-tech /nemagnetické tělo, vstřikovaná pryskyřice, třikrát více pokovení než je standard/
  • rhodiové lisovací vidličky na zakončení vodičů
  • všechny povrchy jsou ošetřený technologií Nano Liquid
  • mimořádně pečlivé zpracovaní

 

FUNKCE

Alfa Nano-Ag-Au

Všichni audiofilové hledají stejné kvality: věrohodnost původní nahravky, smysl pro zapojení, viscerální ponoření do zážitku audio videa. Vědí také, že všechno v signální cestě je rozdílné a to, co vidíme, slyšíme a zažíváme, je velmi přímým způsobem samotné střídavé napájení.

Ve skutečnosti je napájení střídavým proudem přímo v signální cestě. Jak zesilovače přenášejí energii do reproduktorů, čerpají skladovací kondenzátory přesně ve stejném množství. Kondenzátory se snaží udržet plné nabití čerpáním energie z usměrňovačů, které přeměňují střídavé napětí na stejnosměrné, z transformátoru, který odebírá energii přes zeď. Nakonec vše, co vidíte, slyšíte a zažíváte, je střídavý proud, který musí být totožný, řekněme výstup zesilovače, a že střídavý proud prochází napájecím kabelem! Proto jsou stejně důležité jako jakýkoli kabel v systému, protože přenášejí stejný signál. Furutech obdržel nadšené zprávy o významných vylepšeních u všech typů audio, video a zobrazovacích zařízení.

Furutech Alpha Nano-Ag-Au je jedním z nejlepších vodičů, které inženýři Furutech našli pro reprodukci zvuku.

Nová technologie použitá ve vysoce specializovaném výrobním procesu tohoto vysoce výkonného napájecího kabelu kombinuje světově proslulé vodiče Alpha-OFC společnosti Furutech s mimořádně účinným zesilovačem přenosu signálu Furutech, Nano Liquid. Molekuly Nano Liquid jsou tak malé (8 nanometrů v průměru (8/10 000 000 mm), pokrývají povrch Alpha-OFC a „vyplňují“ všechny konkávně konvexní úseky, které zůstaly na povrchu vodiče během výrobního procesu, což zvyšuje plochu elektrického vedení a znehodnocovací impedance. Velmi přesná směs zlatých a stříbrných super-mikročástic a množství dispergujícího skvalenového oleje použitého na vodiči má velký vliv na reprodukci zvuku a inženýři Furutechu se po pečlivém zkoušení rozhodli pro jejich přesný poměr částic zlata a stříbra nesčetných zkušebních vzorků. Výsledný „vyladěný“ kabel nabízí vynikající celkovou rovnováhu mezi kvalitami, kterými je Furutech známý, což vám umožňuje cítit zážitek a komunikovat s hudbou. Výsledkem je extrémně jemné rozlišení dolů a díky velmi nízké hlučnosti, vylepšený zvuk inscenace a hmatatelnost obrazu, hudební, atraktivní, „kulatý“ středový pás, pevné a kontrolované basy, plus síla a dynamika, které můžete vnimat, abyste svou hudbu podporili !

SPECIFIKACE

Alpha Nano-OFC conductor: diameter 3.2mm (10 AWG)

Insulation: Special grade Flexible PVC (Brown, Light Blue, Green/Yellow) diameter 5.2mm

Inner Sheath: Special grade Flexible PVC (Black) diameter 12.5mm

Shield: 0.12mm OFC Wire Braid

Outer Sheath: Flexible PVC (Dark Blue) diameter 18.0mm

Conductor type:             Alpha Nano OFC

 

Furutech FI-50/FI-E50 Rhodium

Těla a pouzdra konektorů Furutech Pure Transmission FI-50 řady Piezo Ceramic se vyznačují několika průlomovými konstrukčními technikami. Vícevrstvý plášť z nemagnetické nerezové oceli a uhlíkových vláken obsahuje speciální tlumicí a izolační acetalový kopolymer. Furutech se rozhodl pro nerez a uhlíková vlákna pro vnější kryt po rozsáhlých poslechových sezeních s japonskými průmyslovými osobnostmi a audiofily.

Tělo konektorů kombinuje dva „aktivní“ materiály: keramické částice o velikosti nano a práškový uhlík. (S uhlíkovým práškem se účinně spojují pouze keramické částice o velikosti nano.) Nylon a sklolaminát jsou rovněž začleněny a tvoří extrémně účinné, dobře tlumené, mechanicky a elektricky nerezonující tělo konektoru. To je pravda, jsou také elektricky tlumené.

Klíčem jsou piezoelektrické efekty. Průlom Furutech v designu a materiálech je založen na použití nano-velkých polykrystalických feroelektrických keramických částic vykazujících elektrogenerativní vlastnosti; mechanický tlak vytváří elektrický náboj tvořící most mezi elektrickou a mechanickou oscilací.

Uhlíkový prášek vykazuje tepelně vodivé vlastnosti, které interagují s nabitými ferokeramickými částicemi a přeměňují jejich energii na teplo, které je odváděno a uvolňováno z povrchu těla konektoru!

Tyto pečlivě vybrané a testované „aktivní“ materiály mechanicky a elektricky tlumí konektor a zásuvku, protože „vzájemně převádějí“ tepelnou, mechanickou a elektrickou energii na ten nejjemnější signál Furutech Pure Transmission, jaký si lze představit.

Nové piezokeramické konektory řady • Furutech jako první!
Typ: 2-pólový+zem
Hodnocení: 16A 250V AC

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru