Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Oyaide Vondita / Oyaide P-079e-C-079 G

Novinka

Oyaide Vondita / Oyaide P-079e-C-079 G

Značka: Oyaide
Používá přesný vodič „102 SSC“, na který je společnost Oyaide Electric hrdá. Abychom se co nejvíce vyhnuli kontaminaci nečistotami, používáme pouze čistou měď, která neobsahuje žádnou recyklovanou měď mezi mědí, která vyhovuje JIS C 1011. 100% nečistot ulpívajících na povrchu se odstraní leštěním. Aby se vyhladil tok elektrických signálů proudících na povrchu vodiče, je drát ztenčen matricí z přírodního diamantu, aby se zlepšila hladkost povrchu drátu. Drát ztenčený s přesností obrábění ± 1 μm, což daleko překračuje standardní toleranci chyb ± 8 μm. Je to první kabel je byla přijata lanková strukturu 3E lanka s různým průměrem s vysokou hustotou. (patentováno). Zvyšuje hustotu a zaoblení pramenů a stabilizuje elektrické vlastnosti. Mechanické namáhání drátu je eliminováno žíháním dvakrát. Důkladné řízení produktu s údaji o kontrole výroby, údržbě, expedičních dnech atd. Dosahuje nejvyšší třídy 102,3% IACS /čistota vodiče/. Stejnou čistotu má například nový Shunyata Research Omega /8.000 euro/ Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

13 360 Kč včetně 21 % DPH 11 042 Kč bez DPH
+

Popis - Oyaide Vondita / Oyaide P-079e-C-079 G

použity nejmodernější doporučené technologie:

  • dva nejlepší komponenty značky: kabel Oyaide VONDITA a konektor nové generace C-079/ C-079e gold
  • na krimpování použity zlacené vidličky které se zalisují do zakončení kabelu 6x
  • použit nejnovější technologie Nano liquid roztok pro naimpregnování všech spojů 
  • chcete-li mít kabel TOP tak tohle je on !!

 

VONDITA TA-X
Premisa: Uhrančivý tón. Na základě tohoto konceptu byl vyvinut VONDI TA-X. Někteří říkají, že je to kouzelné a někdo dokonce umělecké, krásné a magické umělecké dílo VONDI TA-X. Zpívající hlas vychází z tichého prostoru a jeho tajemný a lesklý tón bude i nadále fascinovat srdce lidí, kteří poslouchají hudbu.


vlastnosti
Používá přesný vodič „102 SSC“, na který je společnost Oyaide Electric hrdá. Abychom se co nejvíce vyhnuli kontaminaci nečistotami, používáme pouze čistou měď, která neobsahuje žádnou recyklovanou měď mezi mědí, která vyhovuje JIS C 1011. 100% nečistot ulpívajících na povrchu se odstraní leštěním. Aby se vyhladil tok elektrických signálů proudících na povrchu vodiče, je drát ztenčen matricí z přírodního diamantu, aby se zlepšila hladkost povrchu drátu. Drát ztenčený s přesností obrábění ± 1 μm, což daleko překračuje standardní toleranci chyb ± 8 μm. Je to první kabel je byla přijata lanková strukturu 3E lanka s různým průměrem s vysokou hustotou. (patentováno). Zvyšuje hustotu a zaoblení pramenů a stabilizuje elektrické vlastnosti. Mechanické namáhání drátu je eliminováno žíháním dvakrát. Důkladné řízení produktu s údaji o kontrole výroby, údržbě, expedičních dnech atd. Dosahuje nejvyšší třídy 102,3% IACS /čistota vodiče/. Stejnou čistotu má například nový Shunyata Research Omega /8.000 euro/


uložení
Luxusní použité jemné hedvábné uložení, odtokový drát s dvojitou spirálou připomínající DNA a vnější plášť kombinující různé materiály. Všechny z nich jsou krystaly našeho závazku k důkladné kontrole vibrací. Protiopatření proti vibracím jsou důležitým faktorem pro zvuk a bez kompromisů se promítly do vnitřního designu kabelu. Hedvábný obal je také účinný při potlačení statické elektřiny. S těmito interními designy a vnitřním vodičem 4.0sq se speciální zkroucenou strukturou využívající přesný vodič „102SSC“ je harmonie, kterou vytvářejí, vynikající v prostorové expresivitě, zatímco je tichý, a hudba se hraje při zachování optimální rovnováhy pásma. 


Izolátor
Po hloubkové analýze pro izolátor jsme vybrali polymerní polyolefin, který má odlišný stupeň tvrdosti uvnitř i vně, aby se zabránilo negativním účinkům nechtěným vibracím. Kromě toho má tento materiál ve srovnání s běžným PVC čtvrtinu permitivity a my jsme věnovali zvláštní pozornost posílení soudržnosti jeho izolátoru a vodiče, abychom vyplnili volný prostor a udrželi vysoce kvalitní přenos signálu.


specifikace
Konstrukce třížilového kabelu
vodič 102SSC (horký / studený / země)
Plocha vodiče 4.0sq
Izolátor Polyolefin s vysokou molekulovou hmotností
štít Měděná foliová páska
Vnější plášť PVC + polyolefin
Vnější průměr kabelu 13,0 mm

 

Power connector P-079e/C-079 gold

Každý z našich produktů je zcela „vyroben v Japonsku“, a to i na nepatrnou součást, a to vše proto, abychom udrželi náš vysoký standard kvality a spolehlivosti, a proto je nezbytné, abychom měli každý výrobní systém pod naší přímou a přísnou kontrolou. Naše výrobky jsou určeny pro speciální trh, kde by se nepatrné vibrace způsobené uvolněným spojením nebo nedokonalým výběrem materiálu mohly stát zásadní poruchou.
■ Kontakty
Základním materiálem je deoxidovaný fosforový bronz (tloušťka 1,4 mm) pro pevnost a bezpečný kontakt. Po připojení mohou převzít zátěž přes 7 kg. Povrch je dvakrát důkladně vyleštěn.
■ Pokovování
Výrobní proces je zahájen základovým nátěrem. Materiál, který byl vyražen jako součást, je leštěn ručně po kousku po strojově vyleštěném válci.
Pokovování P-079 / C-079 zlatem, které byly vybrány na základě opakovaných testů poslechu. Vrstva zlata je silná 1,5 mikronu.
■ Tělo
30% PBT plněné sklem má vynikající schopnost stroje a poskytuje vynikající elektrickou izolaci. Vysoce tuhé tělo modelu P-079 / C-079e účinně tlumí vysokorychlostní vibrace. Všechny šrouby, které byly původně navrženy pro řadu P / C, jsou vyrobeny z vysoce tuhé nerezové oceli, která je nemagnetickou látkou. Kabel navíc nelze oddělit od zástrčky silou menší než 30 kg, což je důležitý bezpečnostní prvek.
■ Nerezové šrouby
Šrouby řady P / C jsou vyrobeny z vysoce tuhé nerezové oceli, takže jejich hlava se nezhroutí, i když jim dodáte příliš velkou sílu. Kromě toho, protože se jedná o nemagnetický materiál, pomáhá dosáhnout vysokého poměru S / N, aniž by byl magnetizován na své spojovací části.
■ Vnější kryt
Vnější kryt řady P / C je pro tuhost a tvrdost vyroben z PC (PolyCarbonate). Pomáhá tlumit drobné vibrace v rychlé odezvě a omezuje zkreslení díky své vynikající mechanické pevnosti.

Specifikace: 
vnitřní díly: deoxidovaný fosforový bronz (povrch buff)
pokovování: Zlato (1,5 mikronu) 
nainstalovat kabel OD min. 6,5 mm, max. 17,0 mm
Drátoměr Maximam AWG10 (5,5 m2)
Jmenovitý V / A: 
P-037: 125 V ・ 15 A E
C-037: 125V / 15A, 250V / 16A E, CE
P-037e: 250V / 16A CE

 

Furutech nano liguid technologie: High End Performance NANO Liquid Contact Enhancer

https://www.youtube.com/watch?v=obD0XG0NQhs&t=3s

Oživuje stará připojení a vylepšuje nová připojení

Molekuly neuvěřitelné nano kapaliny jsou tak malé, že při nanášení na konektory „vyplňuje“ všechny mezery, které zůstaly během procesu pokovování. Výsledkem je mnohem lepší kontakt mezi kovovými povrchy. Nano Liquid je výsledkem Furutech's Total Attention to Detail týkající se všech aspektů přenosu signálu. Tento produkt je super-mikročástice s technologií nanometrů vyrobená ze dvou materiálů, tj. čistého zlata a čistého stříbra. Průměr částic je max. 8 Nm, tj. 8/1 000 000 mm.

FUNKCE

1. Zvukový aspekt: ​​Celkové zlepšení zvuku vysoké, střední a nízké frekvence.

2.Video aspekt: ​​Upgradujte rozlišení, ostrost, barvu, jas, hloubku pozadí a grafickou kvalitu.

3. Aspekt počítače: Upgradujte vodivost, snižte impedanci v každém terminálu a zabraňte přehřátí CPU a vyhlaďte a stabilizujte provoz.

4. Vysoký impuls, spojovací bod velkého aktuálního aspektu: Inhibujte přes teplo, šetří energii a zkracujte doby vypnutí.

5.Všechny druhy zástrček, zásuvek. Aspekt připojení lisu: Aktivujte kovový povrch, zvyšte vodivostní povrch a vylepšete vodivost.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru