Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Audioquest Rocket 33 SW/BW konektory serie 507 Silver

Novinka

Audioquest Rocket 33 SW/BW konektory serie 507 Silver

Značka: Audioquest
Velice oblíbený reprokabel za zaplatitelné peníze, tentokrat v metráži Rocket 33. 2 x 4 čistě měděné vodiče /LGC/ spolu s NDS technologií dokáží opravdu zázraky....  "Double Star-Quad" - Sofistikovaná kombinace neobyčejných materiálů a výborně promyšleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný přenos audio signálu plně v duchu základní myšlenky výrobce Audioquest "Do No Harm“. Toto heslo lze přeložit jako snahu co nejméně ovlivnit či poškodit původní signál. Proto jsou vodiče Rocket 33 vyrobeny z pečlivě vyvedené kombinace vysoce čisté výběrové mědi LGC s dlouhými zrny a mědi s hladkým povrchem PSC. LGC znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku a lepší výkonnost, zatímco dechberoucí hladkost a čistota PSC ještě lépe eliminuje "drsnost" zvuku a zlepšuje jeho jasnost. Konektory series 507 BANANA mají zlacené nebo stříbřené pokovování na vysoce kvalitním základním masivním kovu z purpurové mědi (banánky, set 6 kusů pro Bi-Wire aplikace) Vzácný čistý kov je na purpurovou měď nanášen přímo jako silná vrstva bez běžně používané mezivrstvy, která může být příčinou ztrát. U konektorů series 507 BANANA nejsou používány žádné podkladové mosazné vrstvy, které by nevyhnutelně způsobovaly zkreslení nebo jinak poškodily zvuk. Více

Skladem > 3 ks

13 090 Kč včetně 21 % DPH 10 819 Kč bez DPH
+

Popis - Audioquest Rocket 33 SW/BW konektory serie 507 Silver

hodonocení:

velice dobrý kompromis mezi cenou a užitnou hodnotou. Pokud potřebujete ke sve aparatuře biwiring zapojení, tak je to ideální řešení. Pokud máte velké podlahové reprosoustavy, pak osm vodičů v tomto kabelu je nezbytností k dobrým a pevným basům! Konektory řady 507 nabízí vysoce kvalitní stříbřené terminály, které pomohou střednímu pásmu a výškám k jejich zaostření, čistotě a přirozenému uveřitelnémi prostoru v nahrávce, to je to co Vám měděný vodič nedá! Pokud máte stojanové reprosoustavy, nebo slabší zesilovač, typicky 2x80W pouvažujte například po kabelu Type9, který sice nenabízí možnost biwiringu, ale má polovinu vodičů v kvalitě PSC+ a ty Vám stačí na regálové reprosoustavy a zesilovač nebude mít takovou práci z mnoha vodiči, a tím se zvuk stane více dynamickým-rychlým.

 

Audioquest Rocket 33 SBW - vynikající reproduktorová sada kabelů ve střední hifi třídě!

 "Double Star-Quad" - Sofistikovaná kombinace neobyčejných materiálů a výborně promyšleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný přenos audio signálu plně v duchu základní myšlenky výrobce Audioquest "Do No Harm“. Toto heslo lze přeložit jako snahu co nejméně ovlivnit či poškodit původní signál. Proto jsou vodiče Rocket 33 vyrobeny z pečlivě vyvedené kombinace vysoce čisté výběrové mědi LGC s dlouhými zrny a mědi s hladkým povrchem PSC. LGC znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku a lepší výkonnost, zatímco dechberoucí hladkost a čistota PSC ještě lépe eliminuje "drsnost" zvuku a zlepšuje jeho jasnost.

Další technologie, které řadí kabel Audioquest Rocket 33 mezi špičku:

Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): Potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou pak izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, protože je nízko-ztrátová a příznivá co se rušení a zkreslení signálu týká.

 Double Star-Quad geometrie: vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepce kabelu Rocket 33 nabízí mnohem lepší vlastnosti (dynamický kontrast a  srozumitelnost), než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil rucšení. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací vodičů s různým průřezem. Rocket 33 díky tomu přináší čistý, čirý a dynamický zvuk.

Vodiče: pevné, měď s dlouhými vlákny (LGC) & měď s hladkým povrchem (PSC)

Průměr: 4×1,68 mm²

 

Konektory series 507 BANANA mají zlacené nebo stříbřené pokovování na vysoce kvalitním základním masivním kovu z purpurové mědi (banánky, set 6 kusů pro Bi-Wire aplikace)

Vzácný čistý kov je na purpurovou měď nanášen přímo jako silná vrstva bez běžně používané mezivrstvy, která může být příčinou ztrát. U konektorů series 507 BANANA nejsou používány žádné podkladové mosazné vrstvy, které by nevyhnutelně způsobovaly zkreslení nebo jinak poškodily zvuk. Pro konektory series 507 BANANA je využíván efektivní systém pájení za studena. Stačí dodávaným imbusovým klíčem utáhnout šroubky na spojení a na konektor navléknout pouzdro z ABS plastu odolného vůči magnetickému rušení. Vše je rychlé a efektivní. Vysoce kvalitní plášť konektoru je vyroben z patentovaného materiálu podobného keramice a jeho předností je silná odolnost proti rušení. V ceně 6 barevně rozlišených konektorů (3 x červený a 3 x černý konektor). S ohledem na směrovost kabelů jsou také konektory označeny popisem (Speaker + Amp).

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru