Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Furutech Jumperflux Spade

Novinka

Furutech Jumperflux Spade 1 set

Vyberte si krásně navržené nemagnetické konektory FP-201R s rhodiovaným povrchem z čisté mědi nebo zadejte nemagnetické konektory FP200BR s rhodiovaným povrchem z eutektické slitiny mědi. Propojky mají izolaci/dielektrikum z vysoce kvalitního PE, které snižuje kapacitu a rezonanci. Plášť je z PVC, který splňuje požadavky RoHS. Stejně jako u reproduktorů Speakerflux je výsledkem jejich použití vyšší rozlišení, čistota, silnější dynamika a mimořádně tichá zvuková scéna, v níž se hudba rozvíjí souvisleji. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

11 690 Kč včetně 21 % DPH 9 662 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech Jumperflux Spade 1 set

Furutech Jumperflux S

Neomezujte svůj systém na reproduktorových terminálech


Všichni audiofilové hledají stejné vlastnosti: Věrnost původní události, pocit angažovanosti podporující odklad nedůvěry, niterné ponoření do audiovizuálního zážitku. Vědí také, že vše v signálové cestě má význam, a to včetně propojovacích prvků použitých v systému dvouvodičových reproduktorů.

Většina propojovacích kabelů dodávaných výrobci reproduktorů je pro tuto práci dostačující, ale společnost Furutech se nikdy nepodepsala na tom, že je pouze dostačující. Propojovací kabely Furutech Speakerflux používají vysoce čistý vodič α (Alpha) s velkým průměrem 6 mm a minimální vnitřní impedancí.

Vyberte si krásně navržené nemagnetické konektory FP-201R s rhodiovaným povrchem z čisté mědi nebo zadejte nemagnetické konektory FP200BR s rhodiovaným povrchem z eutektické slitiny mědi. Propojky mají izolaci/dielektrikum z vysoce kvalitního PE, které snižuje kapacitu a rezonanci.

Plášť je z PVC, který splňuje požadavky RoHS. Stejně jako u reproduktorů Speakerflux je výsledkem jejich použití vyšší rozlišení, čistota, silnější dynamika a mimořádně tichá zvuková scéna, v níž se hudba rozvíjí souvisleji.

Specifikace
7 svazků × 68 žil α (Alpha) OCC vodič 0,127 mm, celkový průměr 3,6 mm.
Izolace: Průměr izolantu: 5,3 mm, vysoce kvalitní PE
Plášť: Nylonové opletení o průměru cca 6,2 mm v souladu s RoHS
 

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru