Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Neotech NES-3004 II UP-OCC Copper Silver plated / BiWiring/ NC-01675 Rhodium

Neotech NES-3004 II UP-OCC Copper Silver plated / BiWiring/ NC-01675 Rhodium 225cm

Značka: Neotech
NEOTECH NES-3004 MK2 reproduktorový kabel UP-OCC měděný postříbřený 8x1,3mm² Ø 13mm, na rozdíl od většiny kabelů jiných výrobců, tento kabel je má naprosto správně použitou konfiguraci postříbřených vodičů. Jde o to, že pokud máte všechny vodiče postříbřený, tak dojde k pocitovému úbytku nejnižších basů, středy jakoby šli výš, mají tedy sice lesk, ale nedostatečné zaostření a tedy srozumitelnost a výšky nám až příliš levují. Právě Neotech má řešení že stříbří jen 40% vodičů a ostatní nechává jako monokrystalickou měď. A pak je vše správně, tak jak má být!! Tento kabel má celkem 8x1,3mm² Ø13mm vodičů a tudíž je více než vhodný na provedení BiWiring zakončení. Tento reproduktorový kabel Neotech se vyznačuje 8jádrovou architekturou StarQuad s centrální izolací pro snížení kapacitního efektu. Vodiče 1,3 mm² jsou vybaveny prameny různých průřezů, aby se omezily účinky šíření. Izolaci zajišťuje vedle středové izolace posloupnost tří vrstev PVC CL3, tkaniny a PVC. Tento kabel HP lze díky svému velkému průřezu použít pro bi-kabeláž. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

28 090 Kč včetně 21 % DPH 23 215 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NES-3004 II UP-OCC Copper Silver plated / BiWiring/ NC-01675 Rhodium 225cm

hodonoceno poslechem:

stejně tak jako model NES-3001 II patří k tomu nejlepšímu ve střední třídě co lze za zaplatitelné peníze sehnat. Kabel nabízí dostatek basů, neboť má dvě třetiny vodičů měděných, čistotu zobrazení a perfektní zaostření středů, neboť vodiče jsou monokrystalické mědi ú a chybí zde typická zahuhlanost a rozmazání jako u podobných kabelů této třídy/ a výšky jsou po důkladném zahoření /36hodin!/ nadmíru vzdušné a nabízejí skvělý prostor který je uvěřitelný! První klienti který tento kabel mají ve svém systému jsou vyloženě nadšeni!

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable,  desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

NEOTECH NES-3004 MK2 -rReproduktorový kabel UP-OCC měděný postříbřený 8x1,3mm² Ø 13mm

Neotech NES-3004 MK2 Câble HP Cuivre UP-OCC Plaqué Argent 8x1,3mm² Ø13mm. Tento reproduktorový kabel Neotech se vyznačuje 8jádrovou architekturou StarQuad s centrální izolací pro snížení kapacitního efektu. Vodiče 1,3 mm² jsou vybaveny prameny různých průřezů, aby se omezily účinky šíření. Izolaci zajišťuje vedle středové izolace posloupnost tří vrstev PVC CL3, tkaniny a PVC. Tento kabel HP lze díky svému velkému průřezu použít pro bi-wiring. NEOTECH NES-3004 MK2 reproduktorový kabel UP-OCC měděný postříbřený 8x1,3mm² Ø 13mm, na rozdíl od většiny kabelů jiných výrobců, tento kabel je má naprosto správně použitou konfiguraci postříbřených vodičů. Jde o to, že pokud máte všechny vodiče postříbřený, tak dojde k pocitovému úbytku nejnižších basů, středy jakoby šli výš, mají tedy sice lesk, ale nedostatečné zaostření a tedy srozumitelnost a výšky nám až příliš levují. Právě Neotech má řešení že stříbří jen 40% vodičů a ostatní nechává jako monokrystalickou měď. A pak je vše správně, tak jak má být!! 

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type Speaker cable
Conductors material Multi sections UP-OCC Copper
Insulation 4 layers : internal PVC, PVC CL3, fabric
Section 4mm² / 11AWG
Cable diameter Ø13mm
Quantity Sold per meter
Nahoru