Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Digitální kabely USB A-B Acoustic Revive R-AU 1-SP double USB A to B

Acoustic Revive R-AU 1-SP double USB A to B 1.0m

Značka: Acoustic Revive
Pokud potřebujete mít na cestě signálem důsledně oddělená data od napájení, pak toto je jediná možnost jak to udělat. Použít na výstupu dva USB A konektory. Snížíte tak šum na minimum. Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

8 600 Kč včetně 21 % DPH 7 108 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive R-AU 1-SP double USB A to B 1.0m

kabel USB obsahuje kombinaci signálních vedení, která přenášejí digitální signály, a elektrických vedení, která napájejí sběrnici do jediného kabelu. Směšování signálního vedení a elektrického vedení je ovlivňováno magnetickým polem a elektrickým polem, které vytváří, a kvalita se výrazně zhoršuje. Největší nevýhodou kabelů USB čistě pro pohodlí je tato struktura kabelů a bez ohledu na to, jak jsou použity vysoce výkonné vodiče, izolační materiály a stínění, nelze zabránit vzájemnému rušení mezi signálními a silovými vedeními a vynikajícím přenosovým vlastnostem. Nelze očekávat kvalitu zvuku.

R-AU1-SP a R-AU1-PL  přijaly epochální strukturu založenou na  nuggetu ACOUSTIC REVIVE , ve kterém signální a napájecí vedení jsou zcela oddělené. Struktura kabelu s vyhrazenou 2jádrovou stínící strukturou pro každé signální a napájecí vedení zajišťuje vysokou kvalitu zvuku bez kompromisního přenosu bez vzájemného rušení. Jsou vyrobeny z  velmi silných  (tudíž jejich tuhostí) kabelů s plným jádrem o průměru 0,8 mm, vyrobených z mědi PCOCC-A. Kabely jsou 100% stíněné pevně navinutou měděnou páskou. 

Nahoru