Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Vitalizéry a hifi tunning Melco S100 Japan switch 8xLAN RJ45 / 2xLAN SFP optický

Novinka

Melco S100 Japan switch 8xLAN RJ45 / 2xLAN SFP optický

Na rozdíl od většiny konkurence co se tváří jako audiofilský switch, ale zatím je to jen faceliftovaný PC switch, tato firma jej od začátku stavěla jako opravdový switch pro třídu highend produktů pro audio. Nejen že nabízí celkem 8LAN portů RJ45, ale také, a to je na tomto switchi právě to opravdové hifi! i optické dva porty SFP. Pokud jej použijete otevírá se Vám svět bez digitálního vysokofrekvenčního šumu!! Což je hrob pro každý digitální audio signál. Optika totiž šum NEPŘENESE.....a to je to kouzlo! Pokud máte ve svém streameru jen klasický RJ45 lze dokoupit za pár korun Média konvertor např. TP-link MC220L a tam zapojit SFP kabel a z něj potom jakýkoli kabel s RJ45 zásuvkou......a kouzlo je hotovo!!! Další přednosti SFP optického přenosu je, že kabel může být dlouhý až 252 metrů! takže lze jej táhnout přes celý byt, dům aniž by to zrujnovalo Vaši peněženku a optický kabel na sebe cestou nenachytá žádný balast, na rozdíl od klasická RJ45. Pokud potřebujete s tímto řešením pomoci, napište rád pomohu navrhnout funkční a levné řesení. Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

55 900 Kč včetně 21 % DPH 46 199 Kč bez DPH
+

Popis - Melco S100 Japan switch 8xLAN RJ45 / 2xLAN SFP optický

doporučení:

Na rozdíl od většiny konkurence co se tváří jako audiofilský switch, ale zatím je to jen faceliftovaný PC switch, tato firma jej od začátku stavěla jako opravdový switch pro třídu highend produktů pro audio. Nejen že nabízí celkem 8LAN portů RJ45, ale také, a to je na tomto switchi právě to opravdové hifi! i optické dva porty SFP. Pokud jej použijete otevírá se Vám svět bez digitálního vysokofrekvenčního šumu!! Což je hrob pro každý digitální audio signál. Optika totiž šum NEPŘENESE.....a to je to kouzlo! Pokud máte ve svém streameru jen klasický RJ45 lze dokoupit za pár korun Média konvertor např. TP-link MC220L a tam zapojit SFP kabel a z něj potom jakýkoli kabel s RJ45 zásuvkou......a kouzlo je hotovo!!!

Další přednosti SFP optického přenosu je, že kabel může být dlouhý až 252 metrů! takže lze jej táhnout přes celý byt, dům aniž by to zrujnovalo Vaši peněženku a optický kabel na sebe cestou nenachytá žádný balast, na rozdíl od klasická RJ45. Pokud potřebujete s tímto řešením pomoci, napište rád pomohu navrhnout funkční a levné řesení!

tady je test Melco S-100 na Hifi-voice /CZ/

Společnost Melco Syncrets Inc. byla nově založena v dubnu roku 2016 jako dceřiná společnost společnosti Melco Holdings Inc. – vlastnící nejznámějšího a největšího výrobce počítačových periferií “Buffalo Inc.” v Japonsku. V únoru 2014 zahájila společnost Buffalo Inc. projekt Audiophile NAS, který představil první světový zdrojový komponent pro audiophily pro přístup, ukládání a distribuci digitální hudby ve vysokém rozlišení (Hi-Res) bez kompromisů platných pro počítače a jejich periferie. Poté v listopadu 2014 debutovala řada výrobků MELCO N1 ve Spojeném království aby pronikla na trh s audiopříslušenstvím, stala se společnost Melco Syncrets Inc. nezávislou společností, která v roce 2016 zdědila projekt Melco Audiophile NAS od společnosti Buffalo Inc. Řady N1Z a N1A. 1. generace dosáhly velkého úspěchu a změnily NAS na skutečnou „hudební knihovnu”. Řada MELCO N1 je tedy jak hudebním úložištěm, tak serverem pro snadné připojení UPnP a je také zdrojem USB-DAC. Výrobky řady MELCO N1 jsou mezinárodně uznávány žurnalisty Hi-Fi časopisů.

Druhá generace datového přepínače S100/2 vytváří ideální prostředí s nízkou úrovní šumu pro provoz síťových hudebních knihoven, které pomáhá zajistit nejlepší možný zvukový výkon.
V porovnání s běžným datovým přepínačem IT nabízí S100/2 výjimečnou architekturu se dvěma 100 Mb porty RJ45 pro nejlepší kvalitu zvuku a šesti porty 1 Gb pro připojení k PC a dalším zařízením s vysokým datovým tokem, jako je například procesor Roon Core. Druhá generace S100/2 získala také vylepšenou desku napájecích obvodů s pečlivě vybraným síťovým adaptérem. 

 

Funkce:

  • Dva porty SFP pro kompatibilní komponenty s optickými vlákny, jako je Lumin 
  • Vyrovnávací paměť o velikosti 1,5 MB pro stabilní a spolehlivá data
  • Vylepšená deska s napájecími obvody a audiofilní implementace napájení s bankou kondenzátorů zvukové kvality pro zajištění nejnižšího šumu.
  • Napájecí zdroje jsou externí pro přepínač, což zajišťuje dobrou izolaci a umožňuje budoucí modernizaci.
  • Mechanická stabilita přispívá k výkonu systému: S100/2 je postaven na pevném ocelovém šasi.


Porty

  • 2 × 100 Mb/E RJ45
  • 6 × 1000 Mb/E RJ45
  • 2 × optické vlákno SFP/LC


Napájení

  • 12 V 1 A 5,5 mm × 2,1 mm koaxiální kabel


Rozměry: 215 × 61 × 269 mm
Hmotnost: 2,5 kg

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru