Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Vitalizéry a hifi tunning Nordost QPoint vitalizér pro DAC a stream

Nordost QPoint vitalizér pro DAC a stream 1ks

Značka: Nordost
Asi ten nejlepší vitalizér co jsem za 15let viděl a použil....QPOINT Resonance Synchronizer vyzařuje jemné pole, které manipuluje se všemi elektromechanickými rezonancemi v jeho bezprostřední blízkosti, takže rezonují ve vzájemné shodě. Synchronizací těchto rezonancí eliminuje QPOINT vnitřní elektrický šum, zvyšuje koherenci a načasování, které obvykle chybí i v těch nejmodernějších zvukových systémech. Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

21 190 Kč včetně 21 % DPH 17 513 Kč bez DPH
+

Popis - Nordost QPoint vitalizér pro DAC a stream 1ks

SYNCHRONIZÁTOR QPOINT RESONANCE

QPOINT Resonance Synchronizer vyzařuje jemné pole, které manipuluje se všemi elektromechanickými rezonancemi v jeho bezprostřední blízkosti, takže rezonují ve vzájemné shodě. Synchronizací těchto rezonancí eliminuje QPOINT vnitřní elektrický šum, zvyšuje koherenci a načasování, které obvykle chybí i v těch nejmodernějších zvukových systémech.

Aby bylo možné přizpůsobit jeho účinky všem elektronikám v tomto odvětví, mimo jiné včetně polovodičových nebo elektronkových zesilovačů, digitálních nebo analogových zdrojových komponent, tradičních liniových stupňů nebo moderních digitálních procesorů, a dokonce přizpůsobit výsledky osobním preferencím uživatele byl QPOINT navržen se dvěma režimy. Režimy I a II generují jedinečné rezonance, které zdůrazňují různé hudební charakteristiky, protože snižují hladinu šumu. Uživatelé mohou okamžitě přepnout z režimu I do režimu II a vyhodnotit, které zvukové vlastnosti odpovídají potřebám každého jedinečného elektronického zařízení v jejich hi-fi systému.

QPOINT má modulární povahu. Jeho účinky jsou kumulativní a nejlépe se používají společně s dalšími produkty Nordost QRT. Synchronizátor QPOINT od společnosti Nordost zajišťuje, že vaše elektronika pracuje společně, aby se zvýšila koherence, artikulace a hudební struktura vašeho systému.

http://highfidelity.pl/@main-941&lang=en

Nahoru