Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory signálové XLR symetrické Neotech NC-06612 G

Novinka

Neotech NC-06612 G 1 set / 4 kusy

Značka: Neotech
konektory jsou velice kvalitní, mají tělo vyrobené z hliníku, který dobře stíní, piny jsou silně zlacené a zvukový projev je na konektor nižší střední třídy mimořádně dobrý! Zvuk je neutrální, není příliš měkký, ale ne též vysochaný jako třeba vyšší řada konektorů z rhodia. Dobrá volba pro ty co chtějí kvalitní konektor za přijatelný peníz. Průměr vstupu je dostatečný pro všechny vodiče na tomto portálu. Neotech OFC XLR NC-06612 konektory nabízejí profesionální mechanickou kvalitu a pozlacené mosazné kontaktní kolíky. Skvělá volba pro návrh a výrobu XLR DIY vysoce kvalitních modulačních kabelů. Vnitřní průměr 10mm XLR je jednoznačnou výhodou oproti konkurenci pro širokou škálu kabelů. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

2 390 Kč včetně 21 % DPH 1 976 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NC-06612 G 1 set / 4 kusy

hodnoceno poslechem:

konektory jsou velice kvalitní, mají tělo vyrobené z hliníku, který dobře stíní, piny jsou silně zlacené a zvukový projev je na konektor nižší střední třídy mimořádně dobrý! Zvuk je neutrální, není příliš měkký, ale ne též vysochaný jako třeba vyšší řada konektorů z rhodia. Dobrá volba pro ty co chtějí kvalitní konektor za přijatelný peníz.Průměr vstupu je dostatečný pro všechny vodiče na tomto portálu. Sám je používám na všech kabelech Neotech.

Neotech OFC XLR NC-06612 konektory nabízejí profesionální mechanickou kvalitu a pozlacené mosazné kontaktní kolíky. Skvělá volba pro návrh a výrobu XLR DIY vysoce kvalitních modulačních kabelů.

Vnitřní průměr 10mm XLR je jednoznačnou výhodou oproti konkurenci pro širokou škálu kabelů.

Jsou ideální pro montáž symetrických kabelů.

PACKAGE CONTENTS
Type XLR
poles x3
Connectors Brass gold plated
insulation PE
Mounting Welding
acceptable diameter of the cable 6-12mm

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru