Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory signálové XLR symetrické Oyaide FOCUS F1 Rhodium konektor 4ks/set

Oyaide FOCUS F1 Rhodium konektor 4ks/set 1 set

Značka: Oyaide
FOCUS 1 úžasného pokroku v bezztrátovém a přirozeném přenosu signálu. FTVS-910, vyrobený z prvotřídních materiálů, pozvedne vaše potěšení z poslechu do radikálně nových výšin. Kromě toho je FOCUS 1, originální XLR konektor, připojen ke svorkám FTVS-910. Mosazné tělo je pokoveno tvrdým chromem. Kontaktní kolíky jsou vyrobeny z fosforového bronzu a pokoveny stříbrem a rhodiem. Každá součást je zpracována s pozoruhodnou přesností CNC obráběním. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

8 099 Kč včetně 21 % DPH 6 694 Kč bez DPH
+

Popis - Oyaide FOCUS F1 Rhodium konektor 4ks/set 1 set

Oyaide Focus F1 Rhodium

za mě, jeden z nejlepších konektorů na světě! 

Výběr konektoru je jedním z nejdůležitějších faktorů, které určují kvalitu přenosové schopnosti propojovacího kabelu. Abychom mohli vytvořit špičkový analogový / digitální hybridní propojovací kabel, začali jsme hned po vydání FTVS-910, dvouosých propojovacích kabelů z čistého stříbra, vybírat nejlepší konektor XLR. Výsledkem opakovaných testů poslechu byl ten, který prokázal nejvyšší výkon, náš původní XLR konektor, FOCUS 1. Jako FTVS-910 dosáhla spolupráce mezi FTVS-910 a FOCUS 1 úžasného pokroku v bezztrátovém a přirozeném přenosu signálu. FTVS-910, vyrobený z prvotřídních materiálů, pozvedne vaše potěšení z poslechu do radikálně nových výšin.
Kromě toho je FOCUS 1, originální XLR konektor, připojen ke svorkám FTVS-910. Díky funkci jednodotykové push-pull, kabelové svorky a uzamykacímu systému s kuličkovými ložisky provedlo plynulé zasunutí a těsné držení. Materiály jsou pečlivě zkoumány z hlediska nejvyšší kvality. Mosazné tělo je pokoveno tvrdým chromem. Kontaktní kolíky jsou vyrobeny z fosforového bronzu a pokoveny stříbrem a rhodiem. Každá součást je zpracována s pozoruhodnou přesností CNC obráběním.
 

Nahoru