Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Analogové RCA kabely Furutech LineFlux NCF

Novinka

Furutech LineFlux NCF 1 set

Značka: Furutech NCF
Uplně nová generace kabelů a konektorů řady NCF. Propojovací kabely Furutech Lineflux NCF (XLR) jsou vybaveny vodičem OCC s pevným jádrem α (Alpha), dvouvrstvým stíněním a vysoce kvalitním polyethylenovým dielektrikem a kompozitním pláštěm obsahujícím materiál tlumící rezonanci - nanokeramický a uhlíkový prášek pro lepší přenos signálu. Širokopásmový, hladký, extrémně nízký šum a naprosto muzikální přednes, kterého dosahují nádherně zpracované kabely Lineflux NCF (RCA) společnosti Furutech, je výsledkem pečlivého inženýrství a pečlivého zkoušení různých vhodných materiálů. Výsledkem je vynikající celková vyváženost vlastností, kterými je společnost Furutech známá a které vám umožní cítit, prožívat a komunikovat s hudbou. Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

51 790 Kč včetně 21 % DPH 42 802 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech LineFlux NCF 1 set

Pro koho ten kabel je určený:

Kabel je určený pro vyspělé aparatury, které mají dobře vyladěný stávající systém. Vyřešenou filtraci, aparatura je dobře modulačně vyvážena, frekvenčně nikam nepřepadává a komponenty jsou dobře vzájemně sladěné….jen jejich majitel chce jít prostě o level výš !

Pro koho ten kabel není určený:

Kabel není určený pro aparatury, kde se teprve hledá zvukové ukotvení, frekvenčně někam přepadává a hledá se řešení jak tomu pomoci, bez filtračního systému a komponent u kterých majitel si není jistý zda si je ponechá, nebo půjde výš…

Společný charakter zvuku pro NCF kabely:

Ultimativně vyvážený zvukový obraz, perfektní synergy mezi těmito kabely /všechny mají naprosto stejnou zvukovou linku/, nestane se, že větším množstvím stejné kabeláže se frekvenčně někam posunete /obvyklé u značek co používají ve svých kabelech stříbro/. Opravdu hluboké, čisté, pevné basy, - středy které zní samozřejmě a jen dotvářejí zvukovou informaci, - výšky nejsou „ani měděné ani stříbrné“, jsou hladké, čisté a neoslňují /viz. postříbřené měděné/. Absolutní dokonalost! 

společnost Furutech přetavila veškeré znalosti z výzkumu i praxe a odezvy od prodejců a jejich zákazníků za těch 20 let do podoby zcela nové generace kabelů a ultimativních konektorů, které nemají ve světě obdoby! Pokud postavíte opravdu kvalitní kabel s kvalitním stíněním, dobrou geometrií s léty prověřenými tlumícími materiály a vodiče opřete o opravdu špičkovou technologii OCC-eDUCC, Alpha Nano a další, pak ta nejdůležitější práce Vás teprve čeká. A to je jak tyto vodiče zakončit, aby celá snaha o dokonalost nepřišla vniveč! A odpovědí je nová, vyspělá technologie NCF. Pak máte absolutní jistotu, že přenos bude naprosto čistý a zvukově správně! Takže je to tady, tak vypadá dokonalost!

 

technologie: NCF - Nano Crystal² Formula

NCF je součástí vybraných výrobků Furutech a obsahuje speciální krystalický materiál, který má dvě "aktivní" vlastnosti. Za prvé, vytváří záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé přeměňuje tepelnou energii na vzdálené infračervené záření. Společnost Furutech kombinuje tento pozoruhodný materiál s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti "piezoelektrického efektu". Výsledná formule Nano Crystal² je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumicím materiálem. Vytvořila jej společnost Furutech a nachází se výhradně ve výrobcích Furutech.

Propojovací kabely Furutech LineFlux NCF (RCA) jsou vybaveny vodičem OCC s pevným jádrem α (Alpha), dvouvrstvým stíněním a vysoce kvalitním polyethylenovým dielektrikem a kompozitním pláštěm obsahujícím materiál tlumící rezonanci - nanomateriál. Ceramic a uhlíkovým práškem pro lepší přenos signálu. Dále jsou vybaveny konektory RCA CF-102 NCF se speciálním jednodílným konstrukčním provedením, vrstveným 3K stříbrným uhlíkovým vláknem na nemagnetickém těle z nerezové oceli a rhodiovaným kolíkem OCC trubice se vstřikováním špičkového antistatického a rezonanční tlumicího materiálu Furutech - NCF. Výsledkem je extrémně jemné rozlišení dole a přes velmi nízkou hladinu šumu, vylepšená zvuková inscenace a hmatatelnost obrazu, muzikální, atraktivní, "kulaté" střední pásmo, hutné a kontrolované basy a navíc výkon a dynamika, které jsou pro s rezervou.

Věrnost původní události, pocit zaujetí podporující odklad nedůvěry, niterné ponoření do audiovizuálního zážitku. Dilema, kterému mnozí čelí, spočívá v tom, že špatné hodnoty záznamu jsou zřetelnější s tím, jak audiosystémy získávají na čistotě, transparentnosti a rozlišení. Záznamy, které jsou přijatelné na zhoršeném systému, mohou být nepříjemné, když se basů, středních a vyšších frekvencí. Širokopásmový, hladký, extrémně nízký šum a naprosto muzikální přednes, kterého dosahují nádherně zpracované kabely LineFlux NCF (RCA) společnosti Furutech, je výsledkem pečlivého inženýrství a pečlivého zkoušení různých vhodných materiálů. Výsledkem je vynikající celková vyváženost vlastností, kterými je společnost Furutech známá a které vám umožňují cítit, prožívat a komunikovat s hudbou.

specifikace:

 • Pevné jádro α (Alpha) OCC Conductor.
 • Dvouvrstvé stínění pro lepší izolaci hluku.
 • Izolace/dielektrikum: Vysoce kvalitní polyethylen.
 • Materiál pro tlumení rezonance - nanokeramický a uhlíkový prášek, kompozitní PVC plášť.
 • Celková délka: 1,2 m/pár.

Konektory RCA CF-102 NCF (R)

 • OCC Rhodiovaný kolík vodiče jednodílné konstrukce se vstřikováním špičkového antistatického a rezonanční tlumícího materiálu Furutech - NCF.
  NCF přináší zlepšení hloubky a ostrosti zvukové scény, harmonických a tonální vyváženosti. Nízké frekvence jsou čistší, s větším smyslem pro definici, což je umožněno sníženou hladinou šumu.
 • α (Alpha) Tělo z měděné slitiny potažené rhodiem.
 • Pouzdro: Vícevrstvé hybridní karbonové pouzdro NCF složené z vnějšího tvrdého čirého nátěru překrytého další vrstvou hybridního NCF postříbřeného 3k karbonového vlákna na nemagnetickém pouzdře z nerezové oceli. Nejlepší tlumicí a izolační materiály zlepšují frekvenční rozšíření a tonální vyváženost.
 • Vodičový drát upevněn stavěcím šroubem.
 • Určeno pro průměry kabelů max. 11,0 mm.
 • Průměr 14,0 mm
 • Celková délka 54,0 mm.
 • Čistá hmotnost: přibližně 29,5 g.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru