Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Analogové XLR kabely Furutech Refrence III. XLR FP-601M/602F R

Novinka

Furutech Refrence III. XLR FP-601M/602F R 120cm

Značka: Furutech
Dvojitě stíněné vodiče α (Alpha)-OCC eliminují vyzařovaný šum, antimagnetické moduly pohlcující elektromagnetické rušení Formula GC-303 obklopují každý kabel, vysoce výkonné, krásně navržené rhodiované konektory [XLR FP-601M/602F (R)] přenášejí signál bez odrazů pro extrémně nízký výkon při chvění, středový kolík [FP-106 (R)] je vysoce kontaktní dílo inženýrského umění složené z nemagnetického rhodiovaného fosforového bronzu s teflonovým dielektrikem, páteř konektoru RCA složená z nemagnetické rhodiované slitiny eutektické lité mědi s krásně dokončeným vnějším uzamykacím pláštěm z nemagnetické slitiny mědi, -Dodatečné stínění pomocí speciálního opletení ze skleněných vláken a vodiče α (Alpha) o průměru 0,12 mm. Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

40 490 Kč včetně 21 % DPH 33 463 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech Refrence III. XLR FP-601M/602F R 120cm

Furutech AUDIO REFERENCE III XLR
Špičkový signálový kabel. Použitý materiál je Alpha OCC guide. Kabel je zakončen vysoce kvalitními zástrčkami FP-601-R a FP-602R (pokovené rhodiem).

Hodnocení
1.2M
(Typ: Hyper-vyvážené propojovací kabely)

Všechny kovové části jsou ošetřeny
*FURUTECH α(Alpha) Process (Super kryogenní a demagnetizační ošetření).

Vlastnosti
Špičkové propojovací kabely s dvojitě stíněným vodičem α (Alpha)-OCC, napájecí kabely a digitální kabely s mimořádnou kvalitou provedení a antimagnetickými moduly pohlcujícími EMI Formula GC-303. Obklopující kabel nabízí vyšší rozlišení, silnější dynamiku a virtuózní výkony všech vašich komponent. Všechny konektory jsou potaženy rhodiem pro optimální přenos signálu.

" Společnost Furutech by mohla být právem považována za staršího japonského bratra WBT. Starší a větší ... Stínění kabelů před šumovým znečištěním a proti němu se stalo důležitějším než kdy jindy - a Furutech vyvinul velmi účinný a přitom elegantní protilék ... Bravo."
-- Srajan Ebaen, 6moons.com

Dvojitě stíněné vodiče α (Alpha)-OCC eliminují vyzařovaný šum
Antimagnetické moduly pohlcující elektromagnetické rušení Formula GC-303 obklopují každý kabel.
Vysoce výkonné, krásně navržené konektory XLR [FP-601M (R)] a [FP-602F (R)] přenášejí signál bez odrazů pro extrémně nízký výkon při jitteru
Vysoce kontaktní kolíky z luxusně zpracovaného nemagnetického rhodiovaného fosforového bronzu pro stabilní signál Furutech Pure Transmission
Dodatečně stíněný speciálním opletením ze skleněných vláken a vodičem α (Alpha) o průměru 0,12 mm.
Izolace ze vzduchem pěněného HDPE snižující kapacitu a tlumící vibrace
Výsledkem je větší rozlišení, čistota, silná dynamika a mimořádně tichá zvuková scéna, v níž se hudba plněji rozvíjí bez umělého odlesku "oblasti přítomnosti" vyšších frekvencí.
GC-303 umožňuje hlubší a pevnější basy, které tvoří pevný základ pro zbytek frekvenčního rozsahu a lépe definují místo původní nahrávky. Přirozené, nenucené detaily odhalují nuance a energii pro poutavý hudební zážitek.
Vodič α (Alpha) se skládá z jemných drátěných vláken PCOCC ošetřených kryogenním a demagnetizačním procesem α (Alpha) společnosti Furutech.

Co říkají kritici
"Zvuk kabelu Furutech lze snadno popsat jako takový, který se zcela vyhýbá oněm zvláštním pruhům, které jsou výsledkem zvýraznění, prozřetelnosti některých stříbrných kabelů, které zdůrazňují definici hran pro téměř surrealistické uzamčení obrazu. Takové ostré ohraničení se pak stává synonymem pro leptání. Vytváří krátkodobé zdání výjimečného detailu - krátkodobé proto, že takový zvuk je nejen nerealistický, ale i únavný.

"Kabely Furutech toto zjevně nezpůsobují. Jsou však výjimečně detailní. Nemohu si pomoci, ale myslím si, že za toto bohatství jasně srozumitelných vnitřních detailů jsou alespoň do jisté míry zodpovědné šestihranné soudkovité vnitřnosti [moduly Formula GC-303]. Spíše než aby na vás chrlily detaily, chrlí mezitónový šum. I když se konečný výsledek může zdát stejný - více detailů - způsob komunikace je velmi odlišný. Jednoduše řečeno, Furutechy se nikdy neunaví ani při zvýšených úrovních, přesto zůstávají mimořádně rozlišené."
-- Srajan Ebaen

Technické údaje: - Vnitřní vybavení:

Konstrukce a materiály

30žilový vodič α (Alpha)-OCC ・ 0,18 mm , průměr 1,14 mm.
Izolace: Vzduchem pěněný HDPE 30% (červený/bílý) průměr 2,60 mm.
Pokládka kabelu: 1: Dvě kroucená jádra s bavlněnou přízí
Ovinutí kabelu: Průměr kabelu: netkaná textilie o průměru cca 5,8 mm.
Stínění-1: 0,12mm opletení α (Alpha) Hustota opletení vodičů: 80% UP x průměr 6,3 mm
Opláštění: Dvě vrstvy pružného PVC (tmavě hnědé) o průměru 8,0 mm
Stínění-2: Speciální opletení ze skleněných vláken a měděného drátu.
Plášť: Průměr opletu z nylonové příze cca 10,5 mm.
Stínění-3: Speciální modul GC-303 pohlcující elektromagnetické rušení a šum.
Konektory: Samec [FP-601 M (R)] a samice [FP-602 F (R)].
Elektrické vlastnosti kabelu Zkušební metoda

Max. Odpor vodiče 26,4 Ω/km JISC3005 6 20 ℃
Min. Izolační odpor 1000 MΩ-km JISC3005 9,1 20 ℃
Dielektrická pevnost AC. 500 V/1 min. JISC3005 8
Elektrostatická kapacita Přibližně 42 PF/m při 1 KHz
Charakteristická impedance Přibližně 120 Ω při 100 KHz

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru