Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Furutech Powerflux NCF

Novinka

Furutech Powerflux NCF 1 kus

Značka: Furutech NCF
společnost Furutech přetavila veškeré znalosti z výzkumu i praxe a odezvy od prodejců a jejich zákazníků za těch 20 let do podoby zcela nové generace kabelů a ultimativních konektorů, které nemají ve světě obdoby! Pokud postavíte opravdu kvalitní kabel s kvalitním stíněním, dobrou geometrií s léty prověřenými tlumícími materiály a vodiče opřete o opravdu špičkovou technologii OCC-eDUCC, Alpha Nano a další, pak ta nejdůležitější práce Vás teprve čeká. A to je jak tyto vodiče zakončit, aby celá snaha o dokonalost nepřišla vniveč! A odpovědí je nová, vyspělá technologie NCF. Pak máte absolutní jistotu, že přenos bude naprosto čistý a zvukově správně! Takže je to tady, tak vypadá dokonalost! Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

82 250 Kč včetně 21 % DPH 67 976 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech Powerflux NCF 1 kus

Pro koho ten kabel je určený:

Kabel je určený pro vyspělé aparatury, které mají dobře vyladěný stávající systém. Vyřešenou filtraci, aparatura je dobře modulačně vyvážena, frekvenčně nikam nepřepadává a komponenty jsou dobře vzájemně sladěné….jen jejich majitel chce jít prostě o level výš !

Pro koho ten kabel není určený:

Kabel není určený pro aparatury, kde se teprve hledá zvukové ukotvení, frekvenčně někam přepadává a hledá se řešení jak tomu pomoci, bez filtračního systému a komponent u kterých majitel si není jistý zda si je ponechá, nebo půjde výš…

Společný charakter zvuku pro NCF kabely:

Ultimativně vyvážený zvukový obraz, perfektní synergy mezi těmito kabely /všechny mají naprosto stejnou zvukovou linku/, nestane se, že větším množstvím stejné kabeláže se frekvenčně někam posunete /obvyklé u značek co používají ve svých kabelech stříbro/. Opravdu hluboké, čisté, pevné basy, - středy které zní samozřejmě a jen dotvářejí zvukovou informaci, - výšky nejsou „ani měděné ani stříbrné“, jsou hladké, čisté a neoslňují /viz. postříbřené měděné/. Absolutní dokonalost! 

společnost Furutech přetavila veškeré znalosti z výzkumu i praxe a odezvy od prodejců a jejich zákazníků za těch 20 let do podoby zcela nové generace kabelů a ultimativních konektorů, které nemají ve světě obdoby! Pokud postavíte opravdu kvalitní kabel s kvalitním stíněním, dobrou geometrií s léty prověřenými tlumícími materiály a vodiče opřete o opravdu špičkovou technologii OCC-eDUCC, Alpha Nano a další, pak ta nejdůležitější práce Vás teprve čeká. A to je jak tyto vodiče zakončit, aby celá snaha o dokonalost nepřišla vniveč! A odpovědí je nová, vyspělá technologie NCF. Pak máte absolutní jistotu, že přenos bude naprosto čistý a zvukově správně! Takže je to tady, tak vypadá dokonalost!

NCF technologie - NCF Nano Crystal² Formula
NCF je součástí vybraných výrobků Furutech a obsahuje speciální krystalický materiál, který má dvě "aktivní" vlastnosti. Za prvé, vytváří záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé přeměňuje tepelnou energii na vzdálené infračervené záření. Společnost Furutech kombinuje tento pozoruhodný materiál s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti "piezoelektrického efektu". Výsledná formule Nano Crystal² je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumicím materiálem. Vytvořila jej společnost Furutech a nachází se výhradně ve výrobcích Furutech.
 

PowerFlux NCF - extrémně výkonný čistě přenosový napájecí kabel

Základní kabely
Vodiče Powerflux jsou 68žilové α (Alpha) OCC stočené kolem vláken μ-vodiče se speciální PE izolací nebo dielektrikem. (Vodiče Alpha jsou jemné dráty OCC ošetřené kryogenním a demagnetizačním procesem Alpha společnosti Furutech). Dielektrikum je obklopeno vnitřním pláštěm z PVC splňujícího požadavky RoHS, který obsahuje uhlíkový prášek zvyšující tlumení, a ten je zase pokryt plným stíněním opletení vodičů α (Alpha). Další pružný vnější plášť z PVC a plášť z nylonového opletení dokončují práci.

Piezoelektrické konektory řady
Mimořádné konektory řady FI-50 jsou výsledkem pečlivého způsobu, jakým inženýři společnosti Furutech zkoumají a vylepšují každý prvek přenosu signálu pomocí průlomových technologií, aby dosáhli svého cíle v oblasti technologie čistého přenosu.

Krásně zpracovaná pouzdra piezokeramických konektorů řady FI-50 (R) IEC a FI-50M (R) společnosti Furutech jsou vyrobena z několika vrstev uhlíkových vláken v tlumícím a izolačním acetalovém kopolymeru, obklopených nemagnetickými pásy z nerezové oceli. Těla konektorů kombinují dva "aktivní" materiály: keramické částice o velikosti nano a práškový uhlík. Nylon a skleněná vlákna jsou rovněž součástí a vytvářejí mimořádně účinné, mechanicky a elektricky nerezonanční tělo konektoru, které je možná nejdokonalejší na světě.

Piezoelektrický napájecí kabel Powerflux s piezokeramickými napájecími konektory řady FI-50M (R)


Možná nejpropracovanější napájecí kabel a konektory na světě

 • Osazen špičkovými piezokeramickými konektory řady FI-50 společnosti Furutech.
 • Krásně zpracovaná pouzdra konektorů FI-50 (R) IEC a FI-50M (R) Piezo Ceramic série společnosti Furutech jsou vyrobena z vrstev uhlíkových vláken v tlumícím a izolačním acetalovém kopolymeru obklopeném nemagnetickou nerezovou ocelí. Evropská verze obsahuje konektor FI-E50 (R) Schuko
 • Těla konektorů kombinují dva "aktivní" materiály: keramické částice o velikosti nano a práškový uhlík. Součástí je také nylon a sklolaminát, které vytvářejí mimořádně účinné, mechanicky a elektricky nerezonanční tělo konektoru, které je možná nejdokonalejší na světě.
 • Konektory řady Piezo Ceramic jsou vybaveny vodiči z čisté mědi α (Alpha), které jsou opatřeny pokročilým systémem propojení země/země společnosti Furutech (patent USA č.: 6 669 491).
 • Patentované kovové kabelové svorky zlepšují přilnavost a snižují mechanicky a elektricky způsobené zkreslení - jsou rovněž vybaveny patentovanými speciálně konstruovanými přítlačnými deskami
 • Kabel je vybaven plným stíněním vodiče α (Alpha), které chrání signál před vyzařovaným šumem
 • Ohebný plášť z PVC splňující požadavky směrnice RoHS zlepšuje kontrolu vibrací
 • Speciální vysoce kvalitní PE izolace/dielektrikum snižuje kapacitu
 • Jmenovitý proud 15 A 125 V AC - 10 A / 250 V
 • Rhodiované nemagnetické vodiče
 • Typ: 2pólové + uzemnění

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru