Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory signálové RCA nesymetrické Furutech CF-102 NCF R / 4ks/set

Novinka

Furutech CF-102 NCF R / 4ks/set 1 set

Značka: Furutech NCF
Dvoustupňový kryogenní a demagnetizační proces Alpha společnosti Furutech. S využitím špičkové technologie a materiálů vyvinula společnost Furutech nízkoteplotní dvoustupňový proces, který výrazně zlepšuje všechny aspekty výkonu zvuku a videa. Ošetření začíná během výrobního procesu hlubokým, kondicionačním kryogenním zmrazením všech kovových částí. Pomocí špičkových chladiv - kapalného N2 nebo He - dosahuje společnost Furutech teplot v rozmezí -196 až -250 ℃. Ošetřené díly při těchto extrémních teplotách skutečně mění svou molekulární strukturu, čímž se zmírňuje vnitřní napětí. Molekuly se pevněji spojí a celková struktura se stane stabilnější. Tím se zlepšuje elektrická vodivost, a tím i přenos energie a signálu. Ve druhém kroku procesu Alpha jsou tytéž díly vystaveny patentovanému ošetření demagnetizací kroužků. Běžné vysokovýkonné magnety používané k tomuto účelu často zvyšují magnetické účinky; zanechávají některé oblasti více zmagnetizované než jiné. Tento patentovaný proces využívá řízený útlum k odstranění magnetizace pro okamžité živější a barevnější zlepšení. Prstencová demagnetizace dále zvyšuje vodivost všech ošetřených materiálů. VŠECHNY kovové díly použité ve výrobcích Furutech procházejí úpravou Alpha Process, aby byly všechny konektory, vodiče a kovové díly v dokonale beznapěťovém, stabilním a vysoce vodivém stavu. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

10 690 Kč včetně 21 % DPH 8 835 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech CF-102 NCF R / 4ks/set 1 set

Společnost Furutech představuje špičkový konektor RCA CF-102 NCF. Jedná se o první vysoce výkonný "signálový" konektor Furutech s technologií Nano Crystal² Formula (NCF). Tento materiál je souhrnným výsledkem více než 30letého úsilí společnosti Furutech o eliminaci elektrických a mechanických rezonancí při přenosu signálu a výkonu ve vysoce výkonných audio a video aplikacích. CF-102 NCF nabízí dramatické snížení šumu, lepší zobrazování a ostrost a lepší zvukovou inscenaci, a posune tak váš požitek z poslechu na vyšší úroveň.

Hodnocení
Středový vodič -Nano Crystal² Formula (NCF).
α (Alpha) OCC Rhodiovaný vodič jednodílné konstrukce se vstřikováním materiálu NCF společnosti Furutech, který je součástí vybraných výrobků Furutech, NCF obsahuje speciální krystalický materiál, který má dvě "aktivní" vlastnosti. Zaprvé vytváří záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé, přeměňuje tepelnou energii na vzdálené infračervené záření. Společnost Furutech kombinuje tento pozoruhodný materiál s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti "piezoelektrického efektu". Výsledná formule Nano Crystal² je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumicím materiálem. Vytvořila jej společnost Furutech a nachází se výhradně ve výrobcích Furutech.


Dvoustupňový kryogenní a demagnetizační proces Alpha společnosti Furutech
S využitím špičkové technologie a materiálů vyvinula společnost Furutech nízkoteplotní dvoustupňový proces, který výrazně zlepšuje všechny aspekty výkonu zvuku a videa. Ošetření začíná během výrobního procesu hlubokým, kondicionačním kryogenním zmrazením všech kovových částí. Pomocí špičkových chladiv - kapalného N2 nebo He - dosahuje společnost Furutech teplot v rozmezí -196 až -250 ℃. Ošetřené díly při těchto extrémních teplotách skutečně mění svou molekulární strukturu, čímž se zmírňuje vnitřní napětí. Molekuly se pevněji spojí a celková struktura se stane stabilnější. Tím se zlepšuje elektrická vodivost, a tím i přenos energie a signálu.
Ve druhém kroku procesu Alpha jsou tytéž díly vystaveny patentovanému ošetření demagnetizací kroužků. Běžné vysokovýkonné magnety používané k tomuto účelu často zvyšují magnetické účinky; zanechávají některé oblasti více zmagnetizované než jiné. Tento patentovaný proces využívá řízený útlum k odstranění magnetizace pro okamžité živější a barevnější zlepšení. Prstencová demagnetizace dále zvyšuje vodivost všech ošetřených materiálů.
VŠECHNY kovové díly použité ve výrobcích Furutech procházejí úpravou Alpha Process, aby byly všechny konektory, vodiče a kovové díly v dokonale beznapěťovém, stabilním a vysoce vodivém stavu.


Vlastnosti

α (Alpha) OCC Rhodiem potažený vodičový kolík jednodílné konstrukce, do kterého je vstřikován dokonalý antistatický a rezonanční tlumicí materiál společnosti Furutech - NCF
NCF přináší zlepšení hloubky a ostrosti zvukové scény, harmonických a tonální rovnováhy. Nízké frekvence jsou čistší, s větším smyslem pro definici, což je možné díky snížené hladině šumu.
α (Alpha) Tělo z měděné slitiny potažené rhodiem
Nemagnetické tělo z nerezové oceli a postříbřených uhlíkových vláken. Nejlepší tlumicí a izolační materiály zlepšují frekvenční rozšíření a tonální vyváženost.
Vodič upevněný stavěcím šroubem
Určeno pro průměry kabelů max. 11,0 mm

Technické údaje: - kabel s přívodním kabelem, - kabel s přívodním kabelem, - kabel s přívodním kabelem, - kabel s přívodním kabelem:

Rozměry: 1,5 mm: Průměr 14,0 mm x celková délka 54,0 mm
Čistá hmotnost: přibližně 29,5 g.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru