Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory signálové XLR symetrické Furutech CF-601M/602F NCF R / 4ks/set

Novinka

Furutech CF-601M/602F NCF R / 4ks/set 1 set / 4 kusy

Značka: Furutech NCF
Společnost Furutech představuje špičkový konektor XLR CF-601M/602F NCF. Jedná se o první vysoce výkonný symetrický signálový konektor společnosti Furutech s technologií Nano Crystal² Formula (NCF). Dvoustupňový kryogenní a demagnetizační proces Alpha společnosti Furutech. Tento materiál je souhrnným výsledkem více než 30letého úsilí společnosti Furutech o eliminaci elektrických a mechanických rezonancí při přenosu signálu a výkonu ve vysoce výkonných audio a video aplikacích. Model CF-601M NCF nabízí dramatické snížení šumu, lepší zobrazování a ostrost a lepší zvukovou inscenaci, a posune tak váš požitek z poslechu na vyšší úroveň. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

16 490 Kč včetně 21 % DPH 13 629 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech CF-601M/602F NCF R / 4ks/set 1 set / 4 kusy

Furutech CF-601M/602F NCF R

Společnost Furutech představuje špičkový konektor XLR CF-601M NCF. Jedná se o první vysoce výkonný symetrický signálový konektor společnosti Furutech s technologií Nano Crystal² Formula (NCF).

Tento materiál je souhrnným výsledkem více než 30letého úsilí společnosti Furutech o eliminaci elektrických a mechanických rezonancí při přenosu signálu a výkonu ve vysoce výkonných audio a video aplikacích. Model CF-601M NCF nabízí dramatické snížení šumu, lepší zobrazování a ostrost a lepší zvukovou inscenaci, a posune tak váš požitek z poslechu na vyšší úroveň.

Materiál těla Nano Crystal² Formula (NCF) a vstřikované vodivé kolíky
Model CF-601M NCF má tělo vytvořené z polymerní pryskyřice s tekutými krystaly NCF. Pryskyřice obsahuje nylon, skleněná vlákna, nano-velikost krystalických piezokeramických částic, uhlíkový prášek a speciální antirezonanční tlumicí materiál "NCF" společnosti Furutech. Stejný speciální tlumicí materiál NCF je vstřikován do rhodiovaných vodicích kolíků CF-601M NCF z jednodílné konstrukce z čisté mědi α (Alpha) - skutečná inovace!

Materiál NCF, zabudovaný do vybraných výrobků Furutech, obsahuje speciální krystalický materiál, který má dvě "aktivní" vlastnosti.  Zaprvé vytváří záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé přeměňuje tepelnou energii na vzdálené infračervené záření. Společnost Furutech kombinuje tento pozoruhodný materiál s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti "piezoelektrického efektu". Výsledná formule Nano Crystal² je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumicím materiálem. Vytvořila jej společnost Furutech a nachází se výhradně ve výrobcích Furutech.

Dvoustupňový kryogenní a demagnetizační proces Alpha společnosti Furutech

S využitím špičkové technologie a materiálů vyvinula společnost Furutech nízkoteplotní dvoustupňový proces, který výrazně zlepšuje všechny aspekty výkonu zvuku a videa. Ošetření začíná během výrobního procesu hlubokým, kondicionačním kryogenním zmrazením všech kovových částí. Pomocí špičkových chladiv - kapalného N2 nebo He...

Furutech dosahuje teplot v rozmezí -196 až -250 °C. Ošetřené díly mění při těchto extrémních teplotách svou molekulární strukturu, čímž se zmírňuje vnitřní napětí. Molekuly se spojují pevněji a celková struktura se stává stabilnější. Tím se zlepšuje elektrická vodivost, a tím i přenos energie a signálu.

Ve druhém kroku procesu Alpha jsou tytéž díly vystaveny patentovanému ošetření demagnetizací kroužků. Běžné vysokovýkonné magnety používané k tomuto účelu často zvyšují magnetické účinky; zanechávají některé oblasti více zmagnetizované než jiné. Tento patentovaný proces využívá řízený útlum k odstranění magnetizace pro okamžité živější a barevnější zlepšení. Prstencová demagnetizace dále zvyšuje vodivost všech ošetřených materiálů.
VŠECHNY kovové díly použité ve výrobcích Furutech procházejí úpravou Alpha Process, aby všechny konektory, vodiče a kovové díly zůstaly v dokonale beznapěťovém, stabilním a vysoce vodivém stavu.


Vlastnosti
- Rhodiovaný α (Alpha) vodicí kolík s jednodílnou konstrukcí z čisté mědi vstřikovaný tepelně odolnou polymerní pryskyřicí z tekutých krystalů NCF.
- Nylon, skleněná vlákna, krystalické piezokeramické částice o velikosti nano, uhlíkový prášek a speciální antirezonanční tlumicí materiál Furutech "NCF" hlavní tělo kombinují tepelně odolnou NCF Liquid Crystal Polymer Resin. NCF přináší zlepšení hloubky a ostrosti zvukové scény, harmonických a tonální rovnováhy. Nízké frekvence jsou čistší, s větším smyslem pro definici, což je umožněno sníženou hladinou šumu.
- Pouzdro: Kryt: vícevrstvé hybridní karbonové pouzdro NCF složené z vnějšího tvrdého čirého nátěru překrytého další vrstvou hybridního NCF postříbřeného 3k karbonového vlákna na nemagnetickém pouzdře z nerezové oceli. Nejlepší tlumicí a izolační materiály zlepšují frekvenční rozšíření a tonální vyvážení.
- Vodiče se upevňují pomocí stavěcího šroubu nebo pájením.
- Určeno pro průměry kabelů max. 10,0 mm.
- Vhodné pro: 14AWG (2,08 m2) max. slaněný vodič / 12AWG (3,3 m2) max. plný vodič. Průměr vodiče 2,1 mm ma

Příslušenství
- Šroubovák se šestihrannou hlavou 2 mm (H2.0) *1 ks
- Šroubovák se šestihrannou hlavou 1,27 mm*50L (H1.27) *1 ks

Pozn:
Příliš velký krouticí moment při utahování šroubů je může poškodit. Doporučené hodnoty utahovacího momentu
šroubů jsou následující.
Nastavovací šrouby vodiče: 25cN-m (2,55 kgf-cm)
Upevňovací šroub pouzdra: 30cN-m (3,06 kgf-cm).

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru